Харківський борець завоював срібну медаль на чемпіонаті Європи у Німеччині

Харківський борець завоював срібну медаль на чемпіонаті Європи у Німеччині Харківська облдержадміністрація

Харківський борець Михайло Вишнивецький став срібним призером чемпіонату Європи у Німеччині.

Змагання з вільної, жіночої та греко-римської боротьби серед юніорів тривали з 28 червня по 4 липня у німецькому місті Дортмунд, повідомили у Харківській облдержадміністрації.

Михайло Вишневецький змагався у боротьбі греко-римським стилем у вазі 130 кілограмів. Харків’янин переміг суперників з Болгарії, Польщі та Греції, але у фіналі програв турецькому борцю Мухаммету Хамзі Бакіру та посів друге місце.

Загалом українські борці греко-римського стилю привезли з чемпіонату дві срібні нагороди.

Друге місце в ваговій категорії до 82 кг посів вихованець харківської школи боротьби Микита Алєксєєв, який зараз виступає за Київську область.