Команда з Волині пройшла у чемпіонат України з веслування на байдарках та каное

Команда з Волині пройшла у чемпіонат України з веслування на байдарках та каное Управління молоді та спорту волинської облдержадміністрації

За результатами зонального чемпіонату України з веслування на байдарках та каное серед ДЮСШ та СДЮШОР команда з Волині пройшла у наступний етап змагань – чемпіонат України. Про це інформує обласне управління спорту.

Триденні змагання відбулися в смт Добротвір Львівської області.

Волинська команда "Олімп" посіла друге місце. Участь у зональному чемпіонаті брали 27 команд, 400 учасників.

Команда з Волині пройшла у чемпіонат України з веслування на байдарках та каноеУправління молоді та спорту волинської облдержадміністрації

За підсумками змагань Ковельська команда дитячої юнацько-спортивної школи ім. Є.Кондратовича посіла 10 сходинку в загальнокомандному заліку. Команда дитячої юнацько-спортивної школи Шацька посіла 11 сходинку.

Загалом обласний "Олімп" здобув 7 золотих, 11 срібних та 10 бронзових медалей. Ковельська ДЮШС завоювала 5 золотих, 2 срібних і 1 бронзову медалі. Шацька ДЮШС здобула по одній золотій, срібній і бронзовій медалі.

Нагадаємо, наприкінці червня веслувальник з Ковельського району Павло Борсук виборов першу медаль для збірної України на чемпіонаті Європи серед молоді і юніорів з веслування, який проходить у місті Познань в Польщі.