Львів'яни здобули перемогу на чемпіонаті світу з фехтування на візках

Львів'яни здобули перемогу на чемпіонаті світу з фехтування на візках Управління молоді та спорту Львівської ОДА

Львів'яни Андрій Демчук та Антон Дацко вибороли "золото" чемпіонату світу з фехтування на візках. Про це повідомили на Facebook-сторінці Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Чемпіонат світу з фехтування на візках стартував 5 липня у Варшаві. У перший день змагань львівські спортсмени Андрій Демчук та Антон Дацко стали чемпіонами світу в командних змаганнях на шаблі. Спортсменів тренує Світлана Колеснікова.

Також у складі національної збірної виступатиме львів'янка Наталія Морквич. Загалом команда України представлена на чемпіонаті світу 10 спортсменами-паралімпійцями. Усього за нагороди у Польщі змагаються спортсмени з 12 країн світу.

Андрій Демчук — науковець, волонтер та фехтувальник. Чемпіон Паралімпійських ігор, які відбувалися в Ріо-де-Жанейро, переможець у складі команди (шабля) та в особистій першості (категорія А, шабля) у чемпіонаті Європи 2016 року.

Антон Дацко — фехтувальник на візках, майстер спорту України міжнародного класу, багаторазовий призер та переможець чемпіонатів України, Європи та світу в особистих і командних змаганнях, срібний призер Паралімпійських ігор 2012 року та чемпіон Паралімпійських ігор у 2016 році.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону