Вивчає з другого класу. На Кіровоградщині єдина учасниця склала тестування з іспанської мови

Вивчає з другого класу. На Кіровоградщині єдина учасниця склала тестування з іспанської мови

Вивчає з другого класу. На Кіровоградщині єдина учасниця склала тестування з іспанської мови Суспільне Кропивницький

Єдина учасниця склала тестування з іспанської мови додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання в Кіровоградській області. Аудиторію підготували в 26-й кропивницькій школі.

Анастасія Моцна складала іспанську у додаткову сесію, тому що під час основної одночасно проходило тестування із двох іноземних мов, які вона обрала.

"Складати іспанську мову я приїхала з міста Олександрія. Здаю в додаткову через те, що повинна була здавати німецьку мову, як державну підсумкову атестацію, але її відмінили, а перенести дати було неможливо".

На вході дівчині виміряли температуру та перевірили документи.

"Коли заходить одна дитина, то перевірити її документи звичайно не складно. На зовнішнє незалежне оцінювання учасники завжди приходять з однаковим переліком документів: це сертифікат, де робиться відмітка проходження ЗНО, паспорт і запрошення", – розповіла чергова пункту Тетяна Шаповалова.

Вивчає з другого класу. На Кіровоградщині єдина учасниця склала тестування з іспанської мовиСуспільне Кропивницький

Єдина аудиторія в пункті на другому поверсі. Перед тим, як зайняти місце, дівчина залишила свої речі.

"Залишаю усі свої особисті речі: телефон, навушники, все вимкнено. Найскладніше для мене було ЗНО з математики, тому що не знала, як все буде відбуватися і трішки було страшно".

Робоче місце Анастасії Моцної під номером 1. Решта 14 місць не використовуються, каже старша інструкторка Ксенія Ліснічук.

"Аудиторія повністю підготовлена, як для цілого класу: наклеєні наліпки на столи "місце не використовується", наклеєна наліпка з її прізвищем на її стіл. Я отримала комплект матеріалів".

"Я складаю іспанську мову, тому що в більшості університетів для вступу потрібна будь-яка іноземна мова, а іспанську, я вважаю, здам краще, ніж англійську чи німецьку.

Іспанську мову дівчина вивчає з другого класу, сподівається на гарний результат. У тесті 59 завдань. Їх має виконати за дві з половиною години. Після завершення тестування поділилась враженнями.

"Я закінчила на півгодини раніше, тому що я зробила всі завдання, перевірила і більше не бачила сенсу залишатися в пункті. Я виконала всі завдання, аудіювання було найлегшим для мене, найскладнішим була, напевно, граматика".

Для проведення тестування однієї учасниці на пункті працювали 9 працівників – розповіла уповноважена особа Українського центру оцінювання якості освіти Любов Корж.

"Задіяні два інструктори: старший і інструктор, відповідальний за пункт тестування, уповноважена особа, чергова, медичний працівник, поліція охорони".

Наступне тестування у школі №26 відбудеться 7 липня. Це тест із математики. На нього в Кіровоградській області зареєструвалися 34 учасники.

Що відомо

  • Додаткову сесія зовнішнього незалежного оцінювання організовують для учасників, які у день проведення основного тестування брали участь у міжнародних або всеукраїнських заходах, включених до офіційних заходів міністерств освіти або їхали до/з місць їх проведення.
  • Якщо людина у день основного тестування хворіла.
  • Через стихійне лихо.
  • Викрадення одного з документів, які треба для допуску на пункт тестування.
  • Через смерть рідних.
  • Розпочалася додаткова сесія 29 червня тестуванням із хімії і закінчиться тестуванням із географії 14 липня.
Категорії
РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди