Бех-Романчук з особистим рекордом сезону - третя у стрибках у довжину в Стокгольмі

Бех-Романчук з особистим рекордом сезону - третя у стрибках у довжину в Стокгольмі

Бех-Романчук з особистим рекордом сезону - третя у стрибках у довжину в Стокгольмі European Athletics

Друга "бронза" для українки на етапах Діамантової ліги.

Марина Бех-Романчук закривала програму виступів українок на п'ятому етапі Діамантової ліги, що проходив у шведському Стокгольмі.

Для української стрибунки етап у Стокгольмі став третім у 2021 році. У Флоренції вона стала третьою, а ось в Осло показала один із найгірших результатів у кар'єрі: кожний із п'яти стрибків Бех-Романчук виконала з заступом.

Читайте також: Бех-Романчук виконала п'ять заступів під час стрибків у довжину на етапі Діамантової ліги

Головними конкурентками Бех-Романчук, як і на попередніх етапах, були німкеня Малайка Міхамбо та сербка Івана Шпановіч. Крім того, на етапі в Стокгольмі мала виступити і 3-разова олімпійська чемпіонка Тіанна Бартолетта, однак у підсумку вона не стартувала.

Для того, щоб поборотися за перемогу, Бех-Романчук мала опинитися у трійці найкращих за підсумками п'яти стрибків. І їй це вдалося: під час третьої спроби українка показала результат 6.79 метри - повторення її найкращого результату в сезоні.

Результат Бех-Романчук став другим найкращим за підсумками перших п'яти спроб. У фінал пройшли Міхамбо і Шпановіч - переможницею мала стати стрибунка із найкращим результатом за підсумками шостої спроби.

Проте поборотися за перемогу українка не змогла. Під час вирішального стрибка Бех-Романчук зробила заступ (третій загалом на етапі в Стокгольмі) і стала третьою - Шпановіч перестрибала Міхамбо з результатом 6.88 метри.

Діамантова ліга. Стокгольм, стрибки у довжину (жінки)

  1. Івана Шпановіч (Сербія) - 6.88 метри
  2. Малайка Міхамбо (Німеччина) - 6.77 метри
  3. Марина Бех-Романчук (Україна) - х*

х* - заступ

Що означає цей результат для Бех-Романчук?

  • Марина Бех-Романчук вдруге у 2021 році стрибнула на 6.79 метри. З таким же результатом вона виступила на етапі Діамантової ліги у Флоренції.
Читайте також: Українські легкоатлети встановили найкращі результати сезону на етапі Діамантової ліги
  • Найкращий результат сезону Бех-Романчук - 6.92 метри: з ним вона перемогла на чемпіонаті Європи. Однак ті змагання проходили у приміщенні.
  • Востаннє Бех-Романчук стрибала далі, аніж 6.79 метри у вересні 2020-го - на етапі Діамантової ліги в Досі (6.91 метри).
  • Особистий рекорд Бех-Романчук становить 6.93 метри. Його вона встановила на змаганнях у Луцьку в 2016 році.

Що відбулося на етапі Діамантової ліги в Стокгольмі

Категорії
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів