Третя поспіль перемога Ферстаппена, боротьба Переса та Леклера. Що відбулося на гран-прі Австрії

Третя поспіль перемога Ферстаппена, боротьба Переса та Леклера. Що відбулося на гран-прі Австрії

Третя поспіль перемога Ферстаппена, боротьба Переса та Леклера. Що відбулося на гран-прі Австрії AP

Чим закінчилася друга гонка сезону в Австрії.

Дев'ятий гран-прі Формули-1 2021 року відбувся в Австрії. Це був другий австрійський етап, який пройшов у 2021 році. Перший, гран-прі Штирії, відбувся 27 червня та закінчився перемогою гонщика "Ред Булл" Макса Ферстаппена.

На гонщиків очікував той самий етап, що і тиждень тому - вони мали подолати 71 коло. За підсумками кваліфікації стартову решітку очолював лідер особистого заліку пілотів Макс Ферстаппен.

Головними конкурентами Ферстаппена перед стартом були Ландо Норріс з "Макларен", а також партнер нідерландця по "Ред Булл" Серхіо Перес. Боліди "Мерседес" Льюїса Гемілтона та Валтері Боттаса розмістилися на четвертій та п'ятій позиції відповідно.

Суспільне Спорт розповідає, що відбулося на дев'ятому гран-прі Формули-1 в Австрії.

  • Друге коло: вибуття Естебана Окона

Як і під час гран-прі Штирії, за підсумками старту гонки вибув один пілот. Цього разу ним став Естебан Окон із команди "Альпін".

Окон опинився у тисняві під час другого кола. Після третього повороту Окон вибув з траси - його затиснули Антоніо Джовінацці ("Альфа Ромео") та Мік Шумахер ("Хаас").

  • Ландо Норріс витіснив Серхіо Переса з траси і отримав п'ять секунд штрафу

Щільність між болідами на старті гонки спостерігалася досить серйозною. Ландо Норріс та Серхіо Перес вели між собою боротьбу за другу позицію.

На четвертому колі Перес намагався обійти Норріса по зовнішньому радіусу, однак пілот "Макларен" витиснув мексиканця на гравій.

Втративши швидкість, Перес опустився на 10-у позицію, а Норріс - продовжив йти на другій позиції.

На 20-му колі положення Ландо Норріса погіршилося. Він отримав п'ять секунд штрафу за те, що витіснив Переса за межі дороги. І одразу ж після цього його обійшов Гемілтон.

На 31-му колі Норріс "відсидів" п'ять секунд штрафу в боксах. Цим скористався Валтері Боттас, який пішов на піт-стоп одразу ж після пілота "Макларен" та випередив його.

  • Боротьба Леклера та Переса - аналогічний штраф для Переса.

Пересу вдалося відіграти кілька позицій та піднятися вгору. Проте головним конкурентом для пілота "Ред Булл" був Шарль Леклер, який намагався не віддавати позицію мексиканцю.

На 15-му колі Леклер обійшов Переса, повернувши собі сьому позицію.

Боротьба між Пересом та Леклером тривала до самого завершення гонки. І мала досить напружений характер.

На 40-му колі Перес повторив досвід Норріса та витіснив Леклера за межі траси. І отримав те ж покарання, що і пілот "Макларен" - п'ять секунд штрафу.

А на 47-му колі Перес знову витіснив Леклера! І отримав ще одне п'ятисекундне покарання.

  • Третя поспіль перемога Ферстаппена

На минулому гран-прі Штирії долю переможця визначила тактика піт-стопів. Нідерландець вийшов переможцем з неї і не дав себе обійти Льюїсу Гемілтону.

У другій гонці в Австрії Ферстаппен здобув більш комфортну перевагу над Гемілтоном. Сам британець, який підписав новий контракт перед етапом у Австрії - лише четвертий.

Це 50-й подіум для Ферстаппена в кар'єрі. Та третя поспіль перемога - він продовжує відрив від Гемілтона в особистому заліку пілотів.

Категорії
Олімпіада-2022Ліга чемпіонівЗимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболу