Україна оновила антирекорд Євро за серією матчів з пропущеними голами

Україна оновила антирекорд Євро за серією матчів з пропущеними голами AP

Українці пропускали у кожному поєдинку, в якому брали участь.

Збірна України вилетіла від Англії на Євро-2020. У чвертьфінальному поєдинку англійці поступилися з розгромним рахунком 0:4.

Більшість голів українська збірна пропустила після перерви. У другому таймі у воротах українців відзначилися Гаррі Магвайр, Гаррі Кейн та Джордан Гендерсон.

Дивіться також: Емоції футболістів України після поразки від Англії в плей-оф Євро-2020: фото

Попри те, що Україна показала найкращий результат в історії на Євро-2020, вона також оновила антирекорд. Українці жодного разу не зіграли матч чемпіонату Європи, не пропустивши гол.

Загалом Україна провела на чемпіонатах Європи 11 матчів, з них п'ять - на Євро-2020. У цих поєдинках синьо-жовті пропустили 19 м'ячів.

До України володаркою антирекорду була збірна Румунії, яка пропускала у кожному з 10 матчів на турнірі в період з 1984 по 2008 роки, коли виступала на Євро. Перервати серію румунам вдалося на Євро-2008, зігравши внічию із Францією (0:0).

Найдовші серії матчів з пропущеними голами на Євро

• 11 матчів*: Україна (2012 - )
  • 10: Румунія (1984 - 2008)
  • 9: Франція (2000 - 2008), Росія (2008 - 2021)
  • 8: Іспанія (1984 - 1996), Туреччина (2000 - 2016)

• 2020: Україна - Австрія 0:1
  • 2020: Україна - Швеція 2:1 (додатковий час)
  • 2020: Україна - Англія 0:4

Україні на Євро-2020 вдалося перервати серію без забитих м'ячів, яка тривала п'ять матчів. Команда Андрія Шевченка забила у першому ж поєдинку на турнірі - проти Нідерландів.

• На Євро-2020 основним голкіпером збірної України був Георгій Бущан.
  • На рівні чемпіонатів світу збірна України провела три сухих матчі, всі - на мундіалі в 2006 році.
  • Востаннє Україна пропускала чотири м'ячі в одному матчі у жовтні 2020-го проти Іспанії в Лізі націй. На фінальних стадіях міжнародних турнірів - проти тієї ж Іспанії на чемпіонаті світу-2006.

• Наступний матч збірна України зіграє проти Казахстану 1 вересня у відборі на чемпіонат світу-2022.
  • Англія продовжить виступи на Євро-2020. 7 липня команда Гарета Саутгейта зіграє проти Данії у півфіналі турніру.
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів