Емоції футболістів України після поразки від Англії в плей-оф Євро-2020: фото

Історичний матч українців на Євро-2020 у світлинах.

Збірна України з футболу зупинилась у чвертьфіналі Євро-2020. Це найкращий результат "синьо-жовтих" на цьому турнірі в історії.

На стадії чвертьфіналу підопічні Андрія Шевченка не впорались із Англією, яка впродовж цих змагань не пропустила жодного м’яча. Матч завершився з рахунком 0:4 на користь команди Гарета Саутгейта.

Уже на четвертій хвилині протистояння українці пропустили від Гаррі Кейна. І якщо в першому таймі нашій збірній вдалось уберегти ворота від ще одного взяття опонентами, то вже в другій половині гри англійці відзначились тричі – голи до свого активу записали Джордан Гендерсон, Гаррі Магвайр, а Кейн, своєю чергою, зробив дубль.

До слова, Кейн став найкращим гравцем матчу Україна – Англія. При цьому два голи в грі з українцями дозволили йому зрівнятись із Аланом Ширером і обійти Вейна Руні за кількістю забитих м’ячів у складі "трьох левів".

• Гаррі Кейн святкує своє перше взяття воріт
Україна не змогла нав’язати боротьбу Англії в 1/4 фіналу Євро: фоторепортаж із матчуАР