Одеська спортсменка завоювала "бронзу" на етапі Кубку світу з кульової стрільби

Одеська спортсменка завоювала "бронзу" на етапі Кубку світу з кульової стрільби noc-odessa.org.ua

Одеська спортсменка Анна Ільіна стала бронзовою призеркою етапу Кубку світу з кульової стрільби, який проходив у хорватському місті Осієк. Про таке повідомили в пресслужбі НОК Одеської області.

Там розповіли, що 24-річна одеситка завоювала нагороду в змаганнях в стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень на дистанції 50 метрів.

У командному турнірі збірна України у складі Анни Ільіної, Лесі Леськів (Вінницька область) та Вікторію Сухоруковою (Донецька область) здобули в бронзовому матчі перемогу над збірною Угорщини з рахунком 46:44.

Одеська спортсменка завоювала "бронзу" на етапі Кубку світу з кульової стрільбиnoc-odessa.org.ua

Збірна України з бронзовими медалями Кубку світу (зліва направо): спортсмени – Вікторія Сухорукова, Леся Леськів, Анна Ільіна, тренери – Олена Федорова, Ірина Сухорукова

У пресслужбі зауважили, що це друга медаль Анни Ільіної на етапах Кубку світу в нинішньому році. У березні вона завоювала срібло на етапі Кубку світу в Нью-Делі у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень в змішаній категорії (разом із Сергієм Кулішем із Черкас).

Це був останній етап Кубку світу перед Олімпійськими іграми в Токіо-2020. Нагадаємо, в стрільбі Одеську область в Токіо представлятиме Ірина Маловічко. В якості головного тренера збірної України, а також особистого тренера відправиться Микола Мільчев.