Данія перемогла Чехію та вийшла у півфінал Євро-2020

Данія перемогла Чехію та вийшла у півфінал Євро-2020 AP

Третя поспіль перемога данців.

Останній день чвертьфіналів чемпіонату Європи відкривав поєдинок Чехія - Данія. Чехи на стадії 1/8 фіналу перемогли Нідерланди, а данці із розгромним рахунком здолали збірну Вельсу.

17 років тому, на Євро-2020, Чехія та Данія зустрічалися між собою саме на стадії чвертьфіналу чемпіонату Європи. Тоді чехи перемогли данців з рахунком 3:0 та пройшли у півфінал.

Повторити цей результат на Євро-2020 чехам не вдалося. Данія здобула перемогу та стала третім учасником півфіналу.

Данці ще до перерви відзначилися двома голами у воротах чеської збірної. На 5-й хвилині Томас Ділейні відкрив рахунок після подачи з кутового. А на 42-й хвилині перевагу Данії подвоїв Каспер Дольберг, який скористався передачею Йоакіма Меле.

Після перерви чехи стали грати у більш атакувальному стилі. І скоротили відстань в рахунку: Патрік Шик після передачі Владіміра Цоуфала, забивши четвертий гол на чемпіонаті Європи.

Однак зрівняти рахунок та перевести гру в овертайм чехи виявилися нездатні. Данці втримали мінімальну перевагу та здобули перемогу.