Наймолодша реперка України EYWA: Пишу пісні про те, що немає нічого неможливого

Наймолодша реперка України EYWA: Пишу пісні про те, що немає нічого неможливого

Наймолодша реперка України EYWA: Пишу пісні про те, що немає нічого неможливого www.instagram.com/eywa.official

Наймолодшій реперці України Єві Льопі- 15 років. Вона виступає під псевдонімом EYWA і у червні випустила пісню "Дощ", над якою працювали співачка alyona alyona та відомі продюсери Іван Клименко та Стас Чорний.

Як це відбувалося, чого навчилася у відомих колег та чи не боїться зіркової хвороби співачка розказала ефірі "Радіо Промінь".

Наймолодша реперка України EYWA: Пишу пісні про те, що немає нічого неможливого Яна Сочевічек Радіо Промінь

Ніхто не думав, що за такий короткий проміжок часу може вийти така крута пісня

Ти наймолодша реп-виконавиця в Україні. Коли ти почала займатись музикою?

Так, мені 15 років, музикою я займаюся з 6 років, а реп-виконавицею стала лише роки два тому. Я почала слухати багато хіп-хопу, захотілося спробувати себе у чомусь новому. Адже до цього брала участь у конкурсах, на яких весь час співала пісні з високими довгими нотами.

Хто так вплинув на тебе?

Я почала займатися вокалом у 6 років і, мабуть, першим артистом, якого я слухала, який став моїм найулюбленішим артистом, була Нікі Мінаж. Тоді почала слухати хіп-хоп, і з часом вирішила поглибитися саме в нього.

Розкажи про "Дощ": про що ця історія, для кого вона і з ким створювалась?

Ми літали на Балі з alyona alyona, Стасом Чорним і Іваном Клименком. Альона писала собі альбом, а у сусідній кімнаті ми зі Стасом писали пісні. Ми прослухали референс пісні, яка мені сподобалась, і вирішили написати ліричну композицію. Вранці наступного дня Альона вже показала текст пісні "Дощ". Вдень я його вивчила і записала, а ввечері був готовий демозапис. Усі були вражені результатом, тому що не думали, що за такий короткий проміжок часу може вийти така крута пісня.

Ти співаєш пісні інших авторів чи й сама пишеш?

Зараз в мене є ціль – повністю перейти на написання власних пісень і я цим зараз займаюся. Декілька днів тому записала перший трек, який повністю написала сама. Я керувала усім процесом запису і неймовірно рада, що нарешті наступив цей момент, ця нова сходинка у моїй творчості. Чекаю того часу, коли зможу поділитись цим треком з усіма.

Ми на одній хвилі і це дуже важливо

Тебе продюсує твій батько?

Так, він допомагає мені йти до своєї мрії стати артисткою, і за це я йому дуже вдячна. І вдячна своїй мамі за те, що вона витрачає свій час, їздить зі мною на різні уроки, заняття. Це дуже круто, я неймовірно їм вдячна.

Якщо тато взявся тебе продюсувати, хіп-хоп виконавицю, то це означає, що йому теж подобається хіп-хоп?

Мій тато в душі музикант. Але він приватний підприємець. Він хотів у дитинстві стати музикантом, проте не вийшло. І коли вже я з'явилася, почала співати вдома, він зрозумів, що я теж захочу займатися музикою.

Те, що твій продюсер – твій тато тобі допомагає чи ти відчуваєш дискомфорт?

Думаю, що це мені допомагає. Тато може мене підтримати у будь-який момент. Якщо в мене буде якась непогана ідея, він мені допоможе її реалізувати і все буде круто.

Як ти потрапила на Балі з alyona alyona, Стасом Чорним і Іваном Клименком?

Ми почали працювати з alyona alyona, Іваном Клименком, і вони нам розповіли про те, що планують на місяць полетіти на Балі писати альбом. Вони нам запропонували приєднатися і ми полетіли разом з ними.

Розкажи про співпрацю з ними? Чому новому ти навчилась за цей час?

Мені дуже подобається атмосфера в нашій команді. Тому що ми розуміємо один одного, ми на одній хвилі і, мені здається, це дуже важливо. З ними я навчилася писати пісні. Тому що до цього я думала, що вони пишуться за іншою схемою. Мені здавалося, що обов'язково треба володіти музичним інструментом. Спочатку ти придумуєш мелодію на інструменті, потім – придумуєш мелодію вокальну, а потім вже текст. Але мені набагато простіше, коли я вже чую якусь мелодію – тоді вже можу придумати текст.

"Потрібно вийти на вищий рівень"

Про що тобі найбільше хочеться писати пісні, які теми для тебе найближчі? Чи у 15 років хочеться писати лише про щось романтичне?

Коли я тільки почала писати, писала депресивні пісні. Мабуть, тому що у мене був такий момент у житті, коли все було сумно. Але він минув, зараз вже все добре, я пишу мотиваційні пісні. Про те, що ніколи не потрібно опускати руки, потрібно вірити в себе і про те, що насправді немає нічого неможливого.

Як твої однокласники реагують на те, що ти творча людина, і на твою популярність? Вони тебе підтримують?

Вийшло так, що в мене немає однокласників. Точніше, вони є, але вони знаходяться десь дуже далеко. Я навчаюсь у дистанційній школі, тому ніколи не бачила своїх однокласників і не знайома з ними. Але якщо казати про друзів, вони мене підтримують, слухають мої пісні і я за це їм дуже вдячна.

Чи думала ти про те, що у тебе може початись зіркова хвороба?

Колись в мене вже був такий період. Але я побачила, що багато друзів від мене відвернулись. Та й батьки мені сказали, що світ навколо мене не кружляє. Тоді я це зрозуміла і тепер, здається, все добре. Я думаю, що це може повторитись, але я вже знаю, що з цим робити.

Коли очікувати твої найближчі релізи та пісню, яку ти написала сама?

Наступного тижня вийде пісня і кліп, який ми знімали на Балі – я ще нікому про це не казала. Дуже чекаю на цю прем'єру, мені дуже подобається ця пісня. Вона називається "На-на-на", трохи дивна назва. Я поки що не знаю, коли вийде написана мною пісня, думаю, теж скоро.

Як щодо амбіцій? Чи хочеш ти, наприклад, зробити спільну пісню з Нікі Мінаж?

До спільної пісні з Нікі Мінаж, думаю, ще довго йти. Але є артисти, з якими я б хотіла зробити фіт, наприклад, з OG Buda, та мені здається, що це також зарано. Потрібно вийти на вищий рівень, щоб робити спільні пісні з відомими артистами. Але, мабуть, з часом я знайду своїх одноліток, які теж займаються музикою, і з ними зроблю щось цікаве.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше