MamaRika: "Я сім місяців оберігала своє щастя від усіх"

MamaRika: "Я сім місяців оберігала своє щастя від усіх"

MamaRika: "Я сім місяців оберігала своє щастя від усіх"

Співачка MamaRika представила нову пісню Kava, яка стала лейтмотивом її вагітності. В ефірі "Радіо Промінь" MamaRika розказала про знімання кліпу на нову пісню, активне творче життя під час вагітності та співпрацю з VovaZiLvova.

Розкажи історію синглу Kava? Де вона бере свій початок?

Пісня лежала і чекала свого часу. І коли ми дізналися, що нас буде троє, як я співаю в пісні, то вирішили, що саме час зробити пісню лейтмотивом прекрасних подій в нашій сім’ї.

Я, до речі, хотіла похвалитися, наш кліп Kava залетів в тренди ютубу, тому треба активність ще більшу, щоб всі побачили, як ми старалися. Ми знімали кліп в Одесі, безпосередньо в нашому будинку, де живемо. Пустили всіх у свій побут, привідкрили завісу того, як ми живемо щодня. Пили каву на своїй кухні, ходили по улюблених місцях. Не було жодних сценаріїв, жодних сюжетів, акторської гри. Ми просто зібралися тією самою командою, що знімала кліп на пісню "Маємо" в Таїланді.

Під час вагітності змінились твої творчі пориви? Вагітність мотивує тебе працювати?

Кліп знімався, коли я вже була на сьомому місяці вагітності. Була дуже немаленька. І ми знімали замість одного дня цілих два дні, тому що мені доводилося робити паузи. Всі чекали, поки пузан вляжеться, відпочине, і тільки потім йшли знімати наступні сцени кліпу. Тобто є спеціальний режим, я інколи беру тайм-аути. Але я була б не я, якби зупинила повністю все і, скажімо, відмовилася б від усього. Я працюю настільки, наскільки це можливо.

Звісно, я відмовилася від концертів на період вагітності згідно рекомендацій лікарів. І це була для мене велика жертва. Я вважаю, що це правильно, тому що коли стоїть питання, чи здоров’я твого малюка, чи робота, то однозначно я оберу здоров’я малюка. Тому концерти – це єдине, від чого я відмовилася. Все решта лишилось: зйомки кліпу, запис пісень, ми кілька разів моталися в Київ, щоб записувати нову музику, в мене дуже багато нових пісень лежить, вже готових, які ви теж скоро почуєте.

Ми відзняли два кліпи за період вагітності, ще був кліп "Серце стукає стукає стукає" із VovaZiLvova. Я активно веду соцмережі. І я вважаю, що так і повинно бути для того, щоб потім, коли з’явиться новий член нашої сім’ї, я теж була активна і не пропала.

Як часто ти чула жарти про те, що нарешті Мамка виправдано стане мамою?

Я сама запустила цей флешмоб, коли оголосила новину. Я написала "Мамка офіційно стане мамою".

Серед підписників є люди, які, мені здається, не моя цільова аудиторія. Я їх усіх дуже люблю, але вони не розуміють, чому MamaRika. І вони постійно питають: "Ви ще не народили, чому ви MamaRika?". Вони не розуміють суті мого псевдоніму. І тому нарешті ті люди, які не могли собі пояснити мій псевдонім, тепер можуть спокійно видихнути: окрім того, що я в музиці мамка, я тепер ще й в житті мамка. Все нарешті співпало. І я тішуся, що всі у моїй аудиторії тепер спокійні, всі отримали те, що хотіли.

MamaRika: "Я сім місяців оберігала своє щастя від усіх"Фейсбук-сторінка MamaRika

Чи впливає переїзд до Одеси на медійність і чи можна залишатися активним артистом, живучи не в Києві?

Я вагітний артист, який умудрився жити в Одесі і записувати музику в Києві. Ми три чи чотири рази в моєму прекрасному положенні їздили в Київ по цих жахливих дорогах, які нарешті підлатали.

Коли вперше після зими виїхали, то були в шоці від того, як розмило дороги. Мене трясло страшенно, це був стрес для мене і для дитини. Але мене це не зупиняло: я розуміла, що повинна приїхати в Київ, записати цю музику, зняти кліпи, відзнятися в телепередачах. Скоро виходитимуть різні шоу, у яких я брала участь. Тобто, все реально, тут чотири години їзди по залатаних дорогах.

Я знаю багатьох артистів, які живуть закордоном і приїздять сюди, пулами, сетами все знімають, все роблять і повертаються назад. Ми не пропали з радарів, ми просто трішки довше добираємося в центр ніж раніше. З Тарасівки, де ми раніше жили, це займало годину, а тепер чотири години.

Ми чули вашу спільну пісню з VovaZiLvova, а чи буде співпраця з іншими артистами?

Це був перший feat (скорочення від featuring, брати участь, - англ.) MamaRika. Хто слідкує за мною, той знає, що я не фітувала до цього. Вовка перший залетів. Він просто такий конкретний пацан, сказав: "Давай!", і взяв мене в оборот. Сказав, що все готово, лише приїдь і знімися в кліпі, треба записати приспіви. Зі мною так і треба, бо люблю конкретику, тому все і сталося. Та й пісня дуже кльова, вона мені відгукнулася. А взагалі, я за спільну творчість.

Я вважаю, що цього мало в Україні, бо артисти тусовками збираються, є певні клани. І я можу сміливо про це говорити. Є туси, де тусуються тільки зі своїми, і дуже рідко колаборуються кардинально різні артисти, хоча це навпаки круто. От як за кордоном, коли Нікі Мінаж колаборується з Аріаною Гранде. Вони абсолютно в різних жанрах, вони абсолютно різні артисти. Суть колаби в тому, щоб познайомити свою аудиторію з новою і навпаки. А в нас всі чомусь дуже бояться експериментувати, тому мені здається, що цього треба більше.

Медійність і увага до вашого особливого сімейного періоду тебе не дратує?

Я знаю, що багато хто вважає, що я показушниця, що я відкрила своє особисте, показала животик. Люди, люди, я хочу звернутися до вас! Я свою вагітність приховувала до сьомого місяця. Влогери й артисти показують з моменту, коли вони тест побачили і до кінця. Я ж сім місяців оберігала своє щастя від усіх. І коли вже я зрозуміла, що це неможливо приховувати, бо я вже як куля, я просто трамвай, я перекочуюся і це вже видно, тільки тоді я дозволила всім приєднатися до цього, поділитися з людьми.

Спочатку просто було важко через токсикоз і мені було явно не до цього. А коли мені стало легше й просто вже не могла ховати животик, ми поділилися цим із людьми, які все ж таки зі мною на одній хвилі. Бо слідкують за тобою ті, кому це дійсно цікаво.

Я зараз кайфую від цього і із задоволенням ділюся новинами з людьми, бо я люблю людей і вважаю, що все це моя instafamily.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше