"Завдання з права були дуже складні". У Полтаві склали єдине фахове вступне випробування

"Завдання з права були дуже складні". У Полтаві склали єдине фахове вступне випробування

"Завдання з права були дуже складні". У Полтаві склали єдине фахове вступне випробування Суспільне Полтава

На Полтавщині єдине вступне фахове випробування написали майже три сотні учасників. Це близько 88 % від загальної кількості зареєстрованих. Цей іспит потрібен для того, аби навчатися у магістратурі на спеціальності право. Складали його у двох пунктах в обласному центрі. Порушень не було, повідомила відповідальна за проведення тестування у регіоні Наталія Барболіна.

У Полтавському університеті економіки і торгівлі 2 липня складають єдине фахове вступне випробування. Це один із двох пунктів в області, де пишуть цей іспит. Серед учасників – Єлизавета Білявська.

"Я брала із собою екзаменаційний лист, запрошення, паспорт, воду і маски. Взагалі не хвилювалася, але коли підійшла, то тремор трохи є", – каже учасниця ЄФВВ Єлизавета Білявська.

"Завдання з права були дуже складні". У Полтаві склали єдине фахове вступне випробуванняСуспільне Полтава

Складали єдине фахове вступне випробування у Полтавському університеті економіки і торгівлі

Складають випробування ті, хто хоче вступити до магістратури на спеціальність право. На вході учасникам міряють температуру. Підвищеної ні в кого не було, говорить відповідальна за пункт тестування Світлана Шара. На виконання 130 завдань – майже три з половиною години.

"Перша частина – три блоки. Це секція "Критичне мислення", "Аналітичне мислення" та "Логічне мислення". Воно триває 75 хвилин. Другий блок – це право. Він триває 125 хвилин", – говорить відповідальна за пункт тестування Світлана Шара.

"125 хвилин відведено на виконання 100 завдань, які мали відношення безпосередньо до їхнього фахового випробування і стосувались усіх розділів права, які вивчалися абітурієнтами. Кримінальне, адміністративне (право – ред.)", – розповідає відповідальна за проведення тестування на Полтавщині Наталія Барболіна.

"Завдання з права були дуже складні". У Полтаві склали єдине фахове вступне випробуванняСуспільне Полтава

На виконання 130 завдань учасники мали майже три з половиною години

Для Артема Малахова завдання, каже, були складними.

"І логіка була складною, і самі завдання з права були дуже складні. Було багато запитань, які ти начебто вирішуєш, начебто розумієш, але виникають складнощі у вирішенні питань. Саме вирішення завдань було трохи не те, на що я очікував", – каже учасник ЄФВВ Артем Малахов.

"Деякі завдання взагалі не знала, як виконувати, а деякі – просто часу не вистачало при підготовці. При вирішенні завдань з права були процеси кримінальний, цивільний, також було міжнародне публічне право, конституційне право, адміністративний процес, адміністративне право", – говорить учасниця ЄФВВ Вікторія Пивовар.

"Завдання з права були дуже складні". У Полтаві склали єдине фахове вступне випробуванняСуспільне Полтава

Результати учасники отримають до 16 липня

Зареєструвалися на це випробування 322 учасники із Полтавщини, каже відповідальна за проведення тестування у регіоні Наталія Барболіна.

"39 учасників не з’явилися на пункти тестування, 283 взяли участь і виконували завдання. Тобто якщо говорити про явку – 87,9 відсотка від загальної кількості зареєстрованих – ті, хто працювали 2 липня у пунктах", – розповідає відповідальна за проведення тестування на Полтавщині Наталія Барболіна.

Порушень під час тестування не було. Результати учасники отримають до 16 липня.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди