Культурна кузня: на території заводу "Арсенал" відкриється артцентр

Культурна кузня: на території заводу "Арсенал" відкриється артцентр

Культурна кузня: на території заводу "Арсенал" відкриється артцентр

На території 22-го цеху заводу "Арсенал" відкриється артцентр. Організатори хочуть створити простір для творчих колаборацій та артпроявів: вечірок, електронних концертів, виставок та лекторіїв.

Вечірка на честь офіційного відкриття нового арт-центру відбудеться 9 липня. Серед учасників заявлені німецький дует FJAAK, українські діджеї Etapp Kyle та Daria Kolosova.

"Бачення проекту як культурної кузні народилося з історичного контексту будівлі — тут знаходилася збройова кузня. Протягом 250 років в 22-му цеху заводу "Арсенал" виготовляли все — від предметів військової техніки до оптичних лінз та фотоапаратів. Наша команда вирішила продовжити історичне призначення цих стін та створити нову кузню — місце, в якому виготовлятимуть культурний продукт, взявши орієнтир на українську електронну сцену та її талановитих представників", — діляться організатори.

Щоп'ятниці, а в найближчому майбутньому — і щосуботи, в клубі планують проводити вечірки, де буде звучати хаус, техно, acid, електро.

Засновники артцентру обіцяють не тільки привозити відомих музикантів, а й займатися скаутингом — відкривати нові імена як на локальній, так і на міжнародній сцені.

У артцентрі будуть діяти певні обмеження.

"На вході вас ввічливо попросять не знімати фото та відео всередині клубу та заклеять камеру", — кажуть організатори.

Вони пояснюють це повагою до прояву індивідуальності кожного гостя та анонімністю усього, що відбувається в XXII.

Що відомо

  • АРСЕНАЛ XXII розташований в найстарішому індустріальному комплексі Києва — в 22-му цеху заводу "Арсенал".
  • Будівля побудована в 1764 році та пережила багато історичних подій, проте збереглася практично в первозданному вигляді.
  • У заводу є статус пам'ятника архітектури, що стало викликом для команди артцентру — при будівництві максимально дотримувалися всіх необхідних норм, щоб зберегти історичну цілісність комплексу.

Читайте також

"День Вуличної Музики" - 2021: фестиваль відбудеться двічі та в акустичному форматі

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше