Громадські організації закликають Atlas Weekend скасувати виступи Меладзе та російських артистів

Громадські організації закликають Atlas Weekend скасувати виступи Меладзе та російських артистів

Громадські організації закликають Atlas Weekend скасувати виступи Меладзе та російських артистів

Громадські організації закликають Atlas Weekend скасувати виступи російських артистів на фестивалі. Зокрема, йдеться про Валерія Меладзе, який відзначився виступами на приватних концертах для сім'ї та поплічників Олександра Лукашенка.

Громадські організації також відмовляються брати участь у діяльності локації "Містечко ГО", яку планує розгорнути фестиваль.

"Ми не бачимо можливості розповідати на фестивалі Atlas Weekend про важливість громадської активності, реформи та свою діяльність, якщо у цьому ж фестивалі беруть участь артисти, що слугують авторитарному режиму. Це також шкодить іміджу фестивалю та всієї країни, яка зараз у питаннях громадської активності та демократичних перетворень є орієнтиром та прикладом для білоруського суспільства, йдеться в повідомленні.

Цю заяву підтримали ГО "Детектор медіа", ГО "Інститут масової інформації", StopFake (ГО "Центр Медіареформи"), Інформаційна кампанія "По той бік новин", Euromaidan Press, ГО "Інтерньюз Україна", ГО Фундація "Суспільність", Центр демократії та верховенства права та Незалежна медійна рада.

Повний текст заяви опублікували на сайті "Детектор медіа".

Окрім Валерія Меладзе на фестивалі мають виступити наступні російські артисти: Порнофільми, Shortparis, Ramil', Wildways, HENSY.

Що відомо

  • З 5 до 11 липня у Києві в Національному комплексі "Експоцентр України" (ВДНГ) пройде музичний фестиваль "Atlas Weekend Friends Edition". Перші два дні вхід для відвідувачів буде вільним.
  • Цього разу фестиваль відбудеться без провідних західних музикантів їхні виступи перенесли на 2022 рік. Одним з хедлайнерів організатори назвали російського співака Валерія Меладзе. Це рішення одразу розкритикували в патріотично налаштованих колах.

Читайте також

Ціна квитків, список артистів та план "Б". Інтерв'ю із засновником Atlas Weekend

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше