Матч Україна - Англія обслуговуватиме німець Брих. Англійці вибили Німеччину з плей-оф Євро-2020 AP

Також англійці уперше за Євро-2020 зіграють за межами Лондона.

УЄФА призначила на чвертьфінальний матч Україна - Англія німецьку бригаду арбітрів на чолі з Феліксом Брихом.

Призначення Бриха на останній матч чвертьфіналу Євро-2020 відбудеться після того, як Англія вибила Німеччину з 1/8 фіналу турніру. Англійці здобули історичну перемогу над німцями з рахунком 2:0, яка стала для них першою за 55 років у фінальній стадії міжнародних турнірів.

Востаннє Брих працював на матчах збірної Англії у жовтні 2018-го. Він обслуговував поєдинок англійців проти Хорватії на Лізі націй, який закінчився з рахунком 0:0. У тій грі він показав три жовті картки гравцям англійської збірної - Джону Стоунзу, Джордану Гендерсону та Рахіму Стерлінгу, які потрапили до заявки на Євро-2020.

Фелікс Брих вдруге обслуговуватиме матч за участю збірної України. Він працював на стартовому поєдинку українців проти збірної Нідерландів, який закінчився поразкою команди Андрія Шевченка з рахунком 2:3, показавши жовту картку Сергієві Сидорчуку.

Загалом для Бриха матч Україна - Англія стане четвертим на Євро-2020. Крім цього, він обслуговував поєдинки Фінляндія - Бельгія (0:2) та Бельгія - Португалія (1:0).

Матч Україна - Англія відбудеться у суботу, 3 липня, на Олімпійському стадіоні в Римі. Це буде перший поєдинок для англійців, зіграний за межами Лондона.

• Англія - єдина команда Євро-2020, яка не пропустила жодного м'яча на турнірі. У чотирьох матчах англійці забили чотири голи та виграли три поєдинки (єдина нічия - в грі проти Шотландії в другому турі групового етапу).
  • Україна вперше в історії зіграє у чвертьфіналі чемпіонату Європи. І вдруге загалом на міжнародних турнірах - у 2006 році українці стали чвертьфіналістами чемпіонату світу.
  • Англія жодного разу не ставала чемпіоном Європи. Найкращий результат - півфінал (у 1968 та 1996 роках).
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спортПлаванняФехтуванняСтрільбаТенісВажка атлетика