У Краматорську двоє випускників отримали максимальний бал на ЗНО

У Краматорську двоє випускників отримали максимальний бал на ЗНО

У Краматорську двоє випускників отримали максимальний бал на ЗНО

По 200 балів у зовнішньому незалежному оцінюванні отримали двоє випускників з Краматорська. Максимальна кількість балів з біології в учениці 22-ї школи, з математики - у випускника 35-го ліцею. У обох це були профільні предмети.

17-річний Арсеній Люлька – цього року єдиний випускник Краматорська, який отримав найвищий бал у ЗНО з математики. Каже, на 34 завдання розрахував виділений час так, аби його вистачило на перевірку. Математикою зацікавився чотири роки тому.

"Вважаю що взагалі-то математика корисна для молоді сьогодні – це пов’язане з тим, що ІТ-сфера починає стрімко розвиватись, і взагалі математика дуже корисна для підтримання мозкової активності, я б так сказав, і систематизації усього, що в мозку маєте", - каже випускник Арсеній Люлька.

Готуватися до ЗНО Арсенію допомагала вчителька із 60-річним стажем Олександра Рябуха. Минулого року її випускники також отримували з математики максимальні бали. Перед іспитом повторювала з учнями всю програму з 5-го класу. На процес, каже, дистанційне навчання не вплинуло.

"Він дуже творча дитина, він сам набирає дуже багато задач, вивчає не тільки ті завдання, які українські математики складають, а й ті задачі, які закордоном на міжнародних олімпіадах, і слідкує за математичною освітою весь час", - розповідає вчителька математики Олександра Рябуха.

Наразі Арсеній визначається з майбутньою професією.

"Думав вже і про медичний, і про інститут високих технологій, біоінженерії й таке інше, але зараз все ж таки схиляюся піти у сферу ІТ чи, можливо, до інституту міжнародних відносин", - додає Арсеній.

Поки що думає між аграрним чи екологічним напрямом у майбутній професії й учениця 22-ї школи Катерина Перекрьостова. Вона набрала 200 балів у ЗНО з біології. Предмет, каже зацікавив з дитинства, відколи в неї з’явився мікроскоп.

Учениця 22-ї школи Катерина Перекрьостова

Учениця 22-ї школи Катерина Перекрьостова

"Вважаю, що завдання були не важкі, у порівнянні з минулим роком, і взагалі вони полегшуються з кожним роком. Виконала я завдання за півтори години до кінця і перевірила три рази", - каже випускниця Катерина Перекрьостова.

Каті на ЗНО з української мови до максимального результату не вистачило одного балу. Загалом із п’яти предметів, які вона здавала в неї найменший бал - 191.

"Вона самостійно готувалася, і не користувалася послугами репетиторів, тобто, довела ще раз, що можна підготуватися самостійно до ЗНО з такими високими показниками. Так 70 % тут залежить від дитини, а 30% - від вчителів, які працювали, давали їй знання", - розповідає вчителька хімії Вікторія Рудика.

Загалом, за інформацією директора Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти Володимира Власова, по 200 балів у ЗНО з англійської мови та фізики отримали десятеро випускників. Ще 11 абітурієнтів мають 200 балів з математики, біології, української мови та літератури. З них троє випускників - максимальну кількість балів набрали з двох предметів.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди