У Сумах презентували книгу про патріотичне виховання історика Олега Корнієнка

У Сумах презентували книгу про патріотичне виховання історика Олега Корнієнка

У Сумах презентували книгу про патріотичне виховання історика Олега Корнієнка Суспільне Суми

У конгрес-центрі СумДУ 1 липня презентували книгу Олега Корнієнка "Шляхами предків: засади національно-патріотичного (козацького) виховання". Її видали наприкінці 2019-го року, але через карантинні обмеження презентували лише тепер. На презентації були присутні історики, краєзнавці, військові.

"Це дуже гарне підґрунтя, це дуже гарний історичний матеріал для того, щоб на уроках захисту України, в спілкуванні з громадськими діячами, з лідерами громадської думки можна було формувати ті засади, які потім можуть підняти обороноздатність Сумської області", - сказав начальник пресслужби Сумського обласного військкомату Олександр Бондаренко.

Книга, за словами автора, є дороговказом для вихователів молодого покоління. Побудована на спадщині українського козацтва і сягає сьогоднішніх днів.

У Сумах презентували книгу про патріотичне виховання історика Олега Корнієнка

"На досвіді історичної спадщини українського козацтва, українського вільного козацтва, інших українських військових формувань, ниточка, так би мовити, тяглість йде від сивої давнини до сучасних подій – антитерористичної операції, російсько-української війни. І власне війна актуалізувала потребу якраз у посиленні військово-патріотичного виховання", - вважає автор, Олег Корнієнко.

"Знаючи Олега Корнієнка, історика, краєзнавця, серйозно-сумлінно – це черговий науковий, науково-педагогічний вклад в розвиток виховання в сучасній Україні", - вважає краєзнавець Юрій П'ятаченко.

Книга вийшла за гроші обласного бюджету – близько 50 тисяч грн., наклад – 500 примірників. Її планують розповсюдити по бібліотеках, навчальних закладах, виховних організаціях і військових частинах.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди