Фанати збірної України не зможуть потрапити в Рим на матч 1/4 фіналу Євро-2020

Фанати збірної України не зможуть потрапити в Рим на матч 1/4 фіналу Євро-2020

Фанати збірної України не зможуть потрапити в Рим на матч 1/4 фіналу Євро-2020
AP

Це не стосується громадян України, які проживають в Італії.

Уболівальники збірної України з-за меж країн Європейського союзу не зможуть бути присутніми на матчі чвертьфінальної стадії Євро-2020 між Україною та Англією, який відбудеться в Римі.

Причина в коронавірусних обмеженнях на в'їзд в Італію з України. Станом на зараз, поїздки з туристичною метою заборонені. Можливі винятки тільки при певних обставинах: відвідини футбольного матчу до таких обставин не зараховуються.

В'їзд в Італію заборонений не лише з території України, але й за умови перебування упродовж останніх 14 днів на території будь-якої країни зі списку "E"Не входять країни ЄС, США, Канада, Австралія та ще кілька країн (затверджений список уряду Італії).

Не зможуть відвідати матч також фанати збірної Англії, які планували приїхати з Великої Британії. Місцева федерація футболу навіть не продавала квоту квитків на матч, а розіслала лист з інформацією про неможливість в'їзду в Італію.

Матч між Україною та Англією відбудеться у Римі в суботу, 3 липня, о 22:00 за київським часом.

Що саме відомо про заборону на в'їзд з України та які є винятки?

Італія не дозволяє в'їжджати на територію країни з України з туристичною метою. Ці правила діятимуть, як мінімум, до 30 липня (правила оновлені наприкінці червня) - а матч України проти Англії відбудеться в суботу, 3 липня.

Однак з цієї заборони є кілька винятків. В'їхати з України в Італію можуть люди з наступних причин:

  • робота або робочий візит
  • лікування
  • навчання
  • невідкладна справа

Для в'їзду в Італію потрібен також негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, зроблений максимум за 48 годин до прибуття. Карантин в Італії відбувати не потрібно, якщо тривалість перебування в країні не перевищує 120 годин (5 діб).

Потрапити на матч можуть громадяни України, які безпосередньо проживають в Італії або інших країнах Європейського Союзу.

Найімовірніше, заборона на в'їзд з території України буде поширена також на матчі 1/2 фіналу та фіналу, які пройдуть в Лондоні. Згідно з чинними карантинними обмеженнями, з території України потрібно проходити 10-денну самоізоляцію.

Чому не впускають фанів з Великої Британії?

Громадяни, які прибувають на матч з Великої Британії, повинні пройти 5-денну самоізоляцію. Оскільки між виходом Англії в чвертьфінал та самою грою лише 4 дні, вболівальники ніяк не встигнуть пройти цей термін.

Водночас, людям, які повернуться з Італії до Великої Британії теж доведеться провести п'ять днів на самоізоляції. Відтак, вони пропустять і півфінальний матч на "Вемблі" (7 червня).

Що відомо про матч Україна - Англія на Євро-2020

  • Це матч 1/4 фіналу, який відбудеться в Римі (Італія) в суботу, 3 липня, о 22:00 за київським часом. "Олімпійський" стадіон в Римі вміщатиме 17 579 глядачів (25% від наповненості).
  • Для України - це перший вихід в історії в 1/4 фіналу чемпіонату Європи.
  • На шляху до 1/4 фіналу Україна вибила Швецію (2:1 в овертаймі), а Англія - Німеччину 2:0.
На початок