Спортсмени Херсонщини вибороли золоті та срібні медалі на Чемпіонаті України з легкої атлетики Фото: Херсонський фаховий спортивний коледж

29 - 30 червня у Луцьку проходив Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Спортсмени Херсонщини вибороли золоту, срібну та бронзову медалі.

Всі вони – вихованці Херсонського фахового спортивного коледжу.

Іван Тімолаєв став чемпіоном у штовханні ядра з результатом 14,84 (тренер Тімолаєв О.О).

У бігу на дистанції 5 000 метрів:

• Тетяна Мок стала срібною призеркою з результатом 18:22:95 (тренер Сергєєв С.О.).
  • Сергій Стебловський - бронзовий призер з результатом 16:11:83 (тренери Чертоляс В.Д., Чертоляс М.В.).
  • Валерія Мірошніченко прибігла четвертою (тренери Чертоляс В.Д., Чертоляс М.В.).

• Херсонець став абсолютним чемпіоном України з бодибілдингу в номінації атлетик-фізик.
  • По 100 тис. грн отримають спортсмени Херсонщини, які змагатимуться на Олімпіаді та Паралімпіаді.
  • Спортсмени Херсона вибороли золоті медалі на всеукраїнському турнірі з боксу.
  • У Хмельницькому пройшла XVI Літня Універсіада України та чемпіонат України з важкої атлетики. Херсонські спортсмени Максим Домбровський і Олексій Хандусь вибороли золоті та срібні медалі.
  • У Ковелі відбувся відкритий чемпіонат України серед юнаків та дівчат з веслування на байдарках та каное. Команда Херсонської області посіла 1 командне місце.
  • Спортсмен з Херсона Ерік Арушанян - чемпіон Європи U23 з вільної боротьби.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон