UA:‌ ‌КУЛЬТУРА покаже ‌фільм ‌"Пісенний‌ ‌конкурс‌ ‌Євробачення.‌ ‌Історія‌ ‌ Вогняної‌ ‌саги"

UA:‌ ‌КУЛЬТУРА покаже ‌фільм ‌"Пісенний‌ ‌конкурс‌ ‌Євробачення.‌ ‌Історія‌ ‌ Вогняної‌ ‌саги"

UA:‌ ‌КУЛЬТУРА покаже ‌фільм ‌"Пісенний‌ ‌конкурс‌ ‌Євробачення.‌ ‌Історія‌ ‌ Вогняної‌ ‌саги" Кадр з фільму

У суботу, 3 липня, о 23:00 суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА покаже прем’єру фільму "Пісенний конкурс Євробачення. Історія Вогняної саги". Комедію американського режисера Девіда Добкіна презентували у 2020 році на Netflix.

Ісландський дует Ларс Ерікссон і Сіґріт Еріксдоттер мріяли з дитинства перемогти у Пісенному конкурсі "Євробачення". У їхньому рідному місті мешканці не бажають слухати їхньої творчості, а представники влади проти участі дуету в конкурсі. Та ось, за збігом обставин, співакам випав шанс представити свою країну на Євробаченні. На них чекають велика сцена і знайомства з іншими учасниками.

Як можна здійснити мрію, коли у тебе не вірять навіть рідні люди, а навколо заздрісники тільки й чекають на твої помилки? Та головні герої готові йти до кінця і для досягнення заповітної мети не зупиняться ні перед чим.

Головні ролі виконали Вілл Феррелл, Рейчел Мак-Адамс, Пірс Броснан і Ден Стівенс. У фільмі також знявся коментатор Євробачення у Великій Британії Грем Нортон.

Дивіться фільм "Пісенний конкурс Євробачення. Історія Вогняної саги" о 23:00 3 липня на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА онлайн на сайті, а також у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS та Android.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше