Одеська спортсменка завоювала "срібло" міжнародного турніру зі стрільби з лука

Одеська спортсменка завоювала "срібло" міжнародного турніру зі стрільби з лука Фото: Одеська міська рада

Одеська спортсменка Поліна Ткаченко завоювала "срібло" 38-го міжнародного турніру "Меморіал Ірени Шидловської" зі стрільби з лука. Змагання відбулися у Варшаві, повідомили у пресслужбі Одеської міськради.

Там розповіли, що, за результатами турніру, Поліна Ткаченко посіла друге місце в особистому заліку (в олімпійському раунді). До змагання одеську спортсменку підготувала тренерка-викладачка Валерія Ткаченко.

Одеська спортсменка завоювала "срібло" міжнародного турніру зі стрільби з лукаФото: Одеська міська рада

У пресслужбі зазначили, що змагання "Меморіал Ірени Шидловської" проходили з 25 до 27 червня у Варшаві. Усього в турнірі взяли участь приблизно 370 спортсменів.

Нагадаємо, у квітні одеські спортсмени завоювали вісім медалей у першому турі чемпіонату України зі стендової стрільби.