В Одесі померла гімнастка Альбіна Подгурська

В Одесі померла гімнастка Альбіна Подгурська

В Одесі померла гімнастка Альбіна Подгурська Фото: НОК

В Одесі пішла з життя майстерка спорту міжнародного класу зі спортивної гімнастики Альбіна Подгурська. Про таке повідомили у пресслужбі Національного олімпійського комітету в Одеській області.

Подгурська померла на 82 році життя. Спортсменка народилася в місті Тирасполь, що в Молдові, однак більшу частину життя провела в Одесі.

В Одесі померла гімнастка Альбіна ПодгурськаФото: Суспільне Одеса

В Одесі померла гімнастка Альбіна Подгурська

Альбіна Подгурська – чемпіонка Збройних сил СРСР та переможниця турніру збірних СРСР та Японії. Через складну травму руки гімнастка не потрапила до олімпійської збірної на Ігри-1964 в Токіо та була змушена перейти у спортивну акробатику, де стала майстеркою спорту СРСР. Спортсменка виступала у змішаній парі. За вміння робити складні елементи її називали "трюкачкою", зазначили в НОК.

Після завершення спортивної кар'єри Подгурська працювала тренеркою та лікаркою. В Одесі вона завершила медичний інститут за напрямом "хірургія" та працювала лікаркою у футбольному клубі "Чорноморець", у ДЮСШ №1, а також у педагогічному та медичному університетах.

Читайте також

Категорії
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів