Серіал "Добрі передвісники" отримає другий сезон. Сценарій напише Ніл Ґейман

Серіал "Добрі передвісники" отримає другий сезон. Сценарій напише Ніл Ґейман

Серіал "Добрі передвісники" отримає другий сезон. Сценарій напише Ніл Ґейман

Серіал "Добрі передвісники" отримає другий сезон. Сценарій напише Ніл Ґейман, а до ролей демона Кроулі та янгола Азирафаїла повернуться Девід Теннант та Майкл Шин.

Cтудія Amazon анонсувала, що зйомки шести нових епізодів розпочнуться в Шотландії наприкінці цього року. Якщо перший сезон був заснований на однойменній книжці Ніла Ґеймана та Террі Пратчетта, то другий сезон розповість абсолютно нову історію.

За словами Ґеймана, вони з Пратчеттом розглядали потенційну можливість написання продовження книги. Деякі з їхніх спільних ідей він використав для нового сценарію, який написав разом з Дугласом Макінноном та Джоном Фіннемором.

"Минув 31 рік з часів публікації "Добрих передвісників", а це означає, що минуло 32 роки з того часу, як ми з Террі Пратчеттом лежали на сусідніх ліжках у готельному номері на Всесвітній фантастичній конвенції в Сіетлі та планували продовження", – пояснив Гейман у заяві.

Другий сезон знову поверне глядачів у Лондон до книжкової крамниці Азирафаїла. Героям доведеться розгадувати таємницю, яку в Сохо принесе неочікуваний гість.

Що відомо

  • "Добрі передвісники" – роман, написаний англійським письменником Террі Пратчеттом у співавторстві з другом і колегою Нілом Ґейманом у 1990 році.
  • Книга розповідає про народження Антихриста, кінець світу і те, як янгол Азирафаїл разом із демоном Кроулі намагаються протистояти Апокаліпсису. Вона містить чимало кількість алюзій, цитат і відсилань до сучасної масової культури на кшталт фільму "Омен".
  • Однойменний мінісеріал вийшов на екрани у 2019 році. Дія роману відбувається наприкінці 1980-х, серіалу — у 2018 році.

Читайте також

Вийшов трейлер серіалу Вонга Карвая. Це його перший проєкт за вісім років

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше