Вокалістка групи "Крихітка" Саша Кольцова випустить альбом дитячих пісень

Вокалістка групи "Крихітка" Саша Кольцова випустить альбом дитячих пісень

Вокалістка групи "Крихітка" Саша Кольцова випустить альбом дитячих пісень instagram.com/kashasaltsova

Вокалістка групи "Крихітка" Саша Кольцова готує до друку дві дитячі книжки та збірку дитячих пісень. Першим треком стала пісня "Їде, їде потяг". Про це співачка розповіла в ефірі "Вікенду Нової Музики" на "Радіо Промінь".

Думки про те, щоб записати альбом дитячих пісень, з'явилися у співачки понад 10 років тому.

"Тоді починав розвиватися YouTube і стало очевидно, що є дуже багато подібного російськомовного контенту, але зовсім немає україномовного", – згадує Кольцова.

Під час карантину артистка вирішила повернутися до списку речей, які давно планувала зробити.

"Я подумала, що саме час закривати всі гештальти. Не так давно я написала Тані Ша і Гені Сидорову зі студії "Кофеїн" та запитала, чи згодні вони вирушити зі мною у цю невеличку подорож. У них вже був досвід написання дитячого альбому для Марії Бурмаки, і мені дуже сподобався звук, який вони для неї створили. Я написала кілька пісень, зараз потроху їх записую", – розповіла Саша Кольцова в ефірі "Радіо Промінь".

Першу пісню "Їде, їде потяг" вже можна послухати на YouTube.

Нещодавно Саша Кольцова здійснила ще одну мрію — написала дві дитячі книжки. Наразі вона визначається з тим, де і коли їх видаватиме.

"Коли все буде вже надруковано і можна буде потримати в руках, я обов'язково розповім більше "Променю", — пообіцяла Кольцова.

Нагадаємо, у травні Саша Кольцова випустила сольний сингл "Любов і Ніжність" на лірику Олени Теліги. Він є частиною проєкту "Нескорений ПроРок", в якому популярні українські співачки створювали пісні на лірику Олени Теліги.

Що відомо

  • Олександр Кольцова — вокалістка та авторка пісень. Лідерка гурту "Крихітка Цахес" (1999 — 2007) та "Крихітка" (з 2007 року).
  • Лауреатка премій "Червона Рута" та "Непопса".
  • У складі музичних гуртів випустила два альбоми "На першому місці" (2005) та "Рецепт" (2009).
  • У 2020 році гурт "Крихітка" повернувся до гастрольної діяльності та випустив перший за останні декілька років сингл "Бурштин".

Читайте також

Антологія українського альбому. Крихітка Цахес

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше