Цьогоріч на Полтавщині ЗНО на 200 балів склали 11 людей

Цьогоріч на Полтавщині ЗНО на 200 балів склали 11 людей

Цьогоріч на Полтавщині ЗНО на 200 балів склали 11 людей Суспільне Полтава

На Полтавщині найвищий бал із цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання мають одинадцять людей. Серед них – учні із обласного центру – Артем Шкіль та Марія Ворона. Остання на 200 балів склала англійську. Артем же єдиний в області, хто має максимум із математики.

17-річний Артем Шкіль розв’язує алгебраїчний вираз. Цьогоріч хлопець закінчив навчання у школі.

Цьогоріч на Полтавщині ЗНО на 200 балів склали 11 людейСуспільне Полтава

Артем Шкіль, випускник

"Ось таких прикладів я щодня розв’язував десь по три, або чотири. Це найскладніші завдання. А більш прості розв’язував по 10, 15 штук. Ось так я і підготувався до ЗНО з математики", – говорить випускник Артем Шкіль.

Артем – єдиний в області, хто склав зовнішнє незалежне оцінювання з математики на максимальну кількість балів – 200.

"Було хвилювання вже за два тижні до ЗНО, адже я не знав які саме завдання будуть. Думав, може я щось не знаю, може щось забув. Математика у мене на 200, англійська мова – на 199 балів, фізика – на 198, та українська мова – на 196. Найбільше готувався до фізики, бо я її найгірше знав, а до решти предметів готувався і вчив щось нове, що я не знав. І повторював те, що ми вже вивчали", – каже випускник Артем Шкіль.

Цьогоріч на Полтавщині ЗНО на 200 балів склали 11 людейСуспільне Полтава

Артем Шкіль – єдиний в області склав ЗНО з математики на 200 балів

Із п’ятого класу у полтавській школі № 4 математику в Артема викладала Оксана Колотій.

"Я відразу зрозуміла, що це обдарований учень з яким треба працювати індивідуально. Поки ми з учнями працювали з чимось більш традиційним, він працював з олімпіадними завданнями", – розповідає вчителька математики Артема Шкіля Оксана Колотій.

Артем каже: любить працювати з комп’ютером, тому вступатиме на кафедру штучного інтелекту та програмного забезпечення.

Цьогоріч на Полтавщині ЗНО на 200 балів склали 11 людейСуспільне Полтава

Випускник Артем Шкіль любить працювати за комп`ютером

"Він сам настирно працював, я йому навіть говорила, йди відпочинь, а він сидів за комп’ютером, вчив по "YouTube" фізику. Він з дитинства цілеспрямований та наполегливий, допитливий хлопчик. Завжди ходив з книжкою та енциклопедією", – говорить мама Артема Шкіля Алла Шкіль.

А полтавка Марія Ворона одна із трьох у регіоні, хто на 200 балів склала англійську мову. Для дівчини це тестування було першим.

Цьогоріч на Полтавщині ЗНО на 200 балів склали 11 людейСуспільне Полтава

Марія Ворона, випускниця

"Після того, як я вийшла з нього, у мене була така радість. Я наче щось відчувала. Я йшла, дзвонила усім родичам, батькам, і говорила, що все було дуже легко. У мене була чернетка. Потім ми з подругою пішли перевіряти написане. Звірялися з неофіційними результатами, вони досить швидко з’являються в Інтернеті, ми перевірили і в мене було три помилки. Я дуже зраділа, думала: "Ого, це буде більше ніж 190, клас". Потім, коли я прийшла додому, через деякий час надійшли офіційні результати, у мене не було помилок", – повідомляє випускниця Марія Ворона.

Навчалася дівчина у полтавському ліцеї №3. До ЗНО з англійської посилено готувалася протягом останнього року. Допомагала у цьому їй вчителька Катерина Овсієнко.

"Я додатково приносила матеріали, окрім наших підручників, ті додаткові матеріали, які були зосередженні на завданнях схожих, які будуть на ЗНО. Хвилювалась за частину письма. Я була впевнена у ній, але знала, що вона хвилюється за цю частині. Я дуже сподівалася, що вона візьме себе в руки і у неї все вдасться. У принципі все так і вийшло", – розповідає вчителька англійської мови Марії Ворони Катерина Овсієнко.

Цьогоріч на Полтавщині ЗНО на 200 балів склали 11 людейСуспільне Полтава

До ЗНО з англійської посилено Марія Ворона готувалася протягом останнього року

"Це непогана книжка "English Grammar in Use". По ній дуже легко усе повторювати. По темах, у таблицях викладено усе і про часи, і різні граматичні конструкції. Але найкраща книжка, по якій ми займаємося, – у школі. Там є багато різних вправ і на аудіо сприйняття і відео додане. Також багато текстів, які схожі на ті, що у ЗНО були", – каже випускниця Марія Ворона.

Інші предмети Марія склала на понад 190 балів.

"Успіхам дитини радієш більше, ніж своїм. Такий результат – це її робота. Коли вона говорить, що щодня займалася годину-півтори, мені здається, це не так. Вона вставала о сьомій, і раніше 12 спати не лягала. Вона дійсно багато працювала", –розповідає мама Марії Ворони Лариса Ворона.

Цьогоріч на Полтавщині ЗНО на 200 балів склали 11 людейСуспільне Полтава

Інші предмети Марія склала на понад 190 балів

"Маємо із даних "Facebook" директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, який повідомив що таких результатів по Полтавській області 11. У нас є три 200 бальних результати с англійської мови. Один з іспанської, п’ять з біології і по одному з математики і фізики", – повідомляє відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині Наталія Барболіна.

Минулого ж року ЗНО на максимальний бал склали 16 людей, а 2019-го – п’ять.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди