Настільний теніс: харківські спортсменки здобули "бронзу" чемпіонату Європи

Настільний теніс: харківські спортсменки здобули "бронзу" чемпіонату Європи Харківська облдержадміністрація

Харківські спортсменки Анна Гапонова та Тетяна Біленко посіли третє місце на чемпіонаті Європи з настільного тенісу.

Змагання тривали 22-27 червня у Варшаві, повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації.

У жіночій парній категорії харків'янки перемогли суперниць зі Словенії, Франції та Португалії, але у півфіналі з рахунком 1:3 програли німецьким тенісисткам Ніні Міттелхам і Сабіні Вінтер.

Загалом збірна України з настільного тенісу завоювала на чемпіонаті дві бронзові медалі.

• У 2015 році Анна Гапонова та Тетяна Біленко здобули "бронзу" командного Євро.
  • Анна Гапонова кваліфікувалась на участь в Олімпійських іграх у Токіо.