Молодіжний симфонічний оркестр України переміг на фестивалі World Orchestra

Молодіжний симфонічний оркестр України переміг на фестивалі World Orchestra

Молодіжний симфонічний оркестр України переміг на фестивалі World Orchestra Молодіжний симфонічний оркестр України

Молодіжний симфонічний оркестр України отримав переміг на фестивалі World Orchestra у Відні. Про це повідомила його засновниця, всесвітньо відома диригентка Оксана Линів.

У фестивалі брали участь понад 140 оркестрів з 33 країн світу. Молодіжний симфонічний оркестр України отримав від журі премію "Gold Award", а Оксана Линів — "Outstanding conductor Award 2021", яку їй присудили як найкращому диригенту фестивалю.

"Особливо приємно, що нас відзначили за виконання двох українських творів — симфонічної поеми "Возз'єднання" Бориса Лятошинського та Другої симфонії Євгена Станковича", — звертає увагу Оксана Линів.

Записи симфоній, які взяли участь у конкурсі, були здійснені за підтримки Українського культурного фонду.

Що відомо

  • Молодіжний симфонічний оркестр України створений у 2016 році за підтримки Федеративної Республіки Німеччина, Goethe-Institut, Міністерства культури України, Бетховенського Фестивалю в місті Бонн (BeethovenFest Bonn), та в партнерстві з фестивалем LvivMozArt.
  • Перші концерти новоствореного оркестру відбулися спільно з Федеративним молодіжним оркестром Німеччини. Для програми концертів обрали увертюру Франца Ксавера Моцарта, а також класику національних композиторів України та Німеччини — композиції Людвіга ван Бетховена та Бориса Лятошинського.
  • До проєкту запрошуються молоді музиканти зі всіх областей та регіонів України, які є учнями або студентами музичних навчальних закладів.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше