Наглядова рада Укрпошти переобрала Смілянського гендиректором

Наглядова рада Укрпошти переобрала Смілянського гендиректором

Наглядова рада Укрпошти переобрала Смілянського гендиректором
Гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський. Фото: facebook.com/ukrposhtaceo

Наглядова рада "Укрпошти" ухвалила рішення переобрати генеральним директором компанії на наступні два роки Ігоря Смілянського, який очолює її з 2016 року.

Про це повідомив сам Ігор Смілянський на своїй сторінці у Facebook.

"Після одностайної підтримки моєї кандидатури Наглядовою радою я продовжу керувати компанією до 30 червня 2023 року", – написав він.

При цьому Смілянський підкреслив, що наступні два роки стануть його останнім терміном на цій посаді.

Він додав, що спільно з командою планує провести низку реформ поштового оператора.

Раніше Кабінет міністрів ухвалив рішення, відповідно до якого Наглядова рада "Укрпошти" може обирати генерального директора без проведення конкурсу, оскільки конкурсний відбір може гальмувати роботу компанії. До складу Наглядової ради "Укрпошти" входять Оксана Волчко, Олександр Зінікін Фарід Каміл огли Сафаров, а також бельгієць Бенуа Плеска, естонець Джоон Салувер, поляк Якуб Карновскі та данець Томі Дженсен.

Що відомо

  • У травні Смілянський видав розпорядження відключити банківські термінали у відділеннях компанії.
  • "Укрпошта" ввела в обіг поштову марку, що присвячена початку проведення Чемпіонату Європи з футболу.
  • Кабінет міністрів скасував обов’язкове переведення виплати пенсії та соціальної допомоги на карткові рахунки з вересня 2021 року. Відтак пенсію, субсидію та соцдопомогу можна буде отримувати у відділеннях "Укрпошти" до 1 січня 2023 року.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок