Фільм "Форсаж 9" став найуспішнішим релізом від початку пандемії

Фільм "Форсаж 9" став найуспішнішим релізом від початку пандемії

Фільм "Форсаж 9" став найуспішнішим релізом від початку пандемії Кадр з фільму

Бойовик "Форсаж 9" зібрав понад 70 мільйонів доларів у перші вихідні прокату в США. Така цифра не лише перевищила очікування творців, але й стала найуспішнішим стартом на великих екранах від 2019 року.

Такий результат є важливим для світової кіноіндустрії, яка намагається оговтатися після спалаху коронавірусу та тривалих карантинних обмежень. Ці цифри досить солідні навіть за допандемічними показниками. Востаннє подібний успіх мала прем'єра фільму "Зоряні війни: Скайвокер. Сходження" — Стрічка вийшла в кінопрокат 18 грудня 2019 року.

"Форсаж 9" мав вийти на екрани ще у 2020 році, але продюсери відклали прем'єру на рік. Міжнародний прокат фільму розпочався трохи раніше ніж в США, тому загальні збори стрічки наразі складають 405 мільйонів доларів.

Попередній фільм зі світу цієї кінофраншизи — спін-офф "Форсаж: Гоббс та Шоу", який вийшов у 2019 році, у перші вихідні зібрав в прокаті лише 60 мільйонів доларів.

Що відомо

  • "Форсаж" (Fast & Furious) — популярний кіноцикл, який тримає увагу аудиторії вже 20 років поспіль. На створення першого фільму продюсерів надихнула реальна історія про вуличні перегони, які в 90-х незаконно проводили в нью-йоркському районі Квінз.
  • Перша частина франшизи вийшла на екрани у жовтні 2001 року і мала шалений успіх, проте два наступних фільми аудиторія сприйняла значно спокійніше.
  • Четверта частина, куди повернули Віна Дізеля, Пола Уокера та інших зірок першого фільму, мала стати красивим прощанням з аудиторією, але зірвала рекордну суму в прокаті, чим прирекла франшизу на довге кіножиття.

Читайте також

Документальний фільм Пітера Джексона про The Beatles вийде в листопаді

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше