На Тернопільщині провели чемпіонат з армреслінгу для людей з інвалідністю

На Тернопільщині провели чемпіонат з армреслінгу для людей з інвалідністю Суспільне Тернопіль

Дев’ять осіб з інвалідністю взяли участь у відкритому чемпіонаті Кременецької територіальної громади з армреслінгу. Про це повідомила співорганізаторка змагань Світлана Пушкар.

За її словами, такі змагання провели вперше, учасники змагались у трьох вагових категоріях. Перед початком змагань учасників зважували.

У фінальному поєдинку в категорії до 60 кілограмів. Змагалися 13-річний Давид Андрущук і 16-річний Павло Ялинецький. Давид Андрущук програв. Хлопець каже, армреслінгом займається пів року.

Переможець у категорії до 60 кілограмів Павло Ялинецький каже, рукоборством займається 3 роки, це його другі змагання.

У категорії до 80 кілограмів змагаються Ігор Антонюк і Дмитро Мурдза. Обидва на змагання приїхали з Тернополя. У цьому поєдинку переміг 24-річний Дмитро Мурдза. Чоловік розповів, вперше бере участь у змаганнях з армреслінгу:

"Суперники, варто сказати, що тут всі сильні. Тому що людина, яка піднялася з дивану, прийшла сюди, не важливо чи повболівати чи, знову ж таки, взяти участь це вже людина сильна духом. Тому що легше бути, як то кажуть, диванним критиком. А от складніше довести це все на ділі".

Суперник Дмитра Ігор Антонюк результат поєдинку прокоментував так:

"В категоріях по 20 кілограмів різниці. Але задоволений другим місцем. Хлопець, який виграв, на 11 кілограмів важчий. Треба займатися, старатися".

У категорії понад 80 кілограмів переміг тернополянин Володимир Гроздік, каже співорганізаторка змагань Світлана Пушкар. За її словами, змагання з армреслінгу серед осіб з інвалідністю в Кременці провели вперше:

На Тернопільщині провели чемпіонат з армреслінгу для людей з інвалідністюСуспільне Тернопіль

"Спортсмени, які мають інвалідність, справді потребують нашої уваги. Подати їм крісло, допомогти їм встати і пройти до армстолу, допомогти їм зайняти зручну позу. Люди мають один одному допомагати це робити. Ми таким чином маємо інтегрувати їх", – каже Світлана Пушкар.