Україна виграла "золото" і два "срібла" в другий день Кубка світу зі спортивної гімнастики в Досі

Україна виграла "золото" і два "срібла" в другий день Кубка світу зі спортивної гімнастики в Досі

Україна виграла "золото" і два "срібла" в другий день Кубка світу зі спортивної гімнастики в Досі Інстаграм varinska_22

Три медалі на етапі.

Збірна України зі спортивної гімнастики завоювала ще три медалі у другий день фіналів етапу Кубка світу в Досі - "золото" та "срібло". Нагороди здобули 20-річна Діана Варінська, а також Ігор Радівілов та Петро Пахнюк.

Перший день змагань для українських гімнастів закінчився лише однією медаллю. 17-річна Анастасія Бачинська стала срібною призеркою вправ на різновисоких брусах.

Читайте також: 17-річна Бачинська виграла "срібло" в перший день етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики в Досі

Другий день фіналів етапу Кубка світу також не пройшов для українців без медалей. Українці змагалися у двох чоловічих та жіночих фіналах.

Усі результати жінок

  • Фінали другого дня: вправи на колоді, вільні вправи

Діана Варінська та Анастасія Бачинська пройшли у фіналі вправ на колоді та вільних вправ. Загалом вони змагалися у трьох з чотирьох фіналів на етапі в Досі.

У вправах на колоді Варінська випередила Бачинську та здобула золоту нагороду. 20-річна гімнастка виконала програму зі складністю 5.4, однак за виконанням українка показала найкращий результат.

У підсумку Варінська стала найкращою з оцінкою 13.200. Бачинська, попри виконання складнішої програми (5.9), посіла сьоме місце - 11.900.

А ось у фіналі вільних вправ Бачинська могла завоювати бронзову нагороду. Однак втратила її через помилку: під час виконання програми вона заступила за межі ковра, за що українку оштрафували на 0.300 бали - 12.600.

Саме втрачених очок не вистачило Бачинській для "бронзи". Програму бразилійки Лоррейн Олівейри судді оцінили меншими оцінками за складність та виконання, але завдяки штрафу у українки вона посіла третє місце, випередивши Бачинську усього на 0.033 бали. Варінська у вільних вправах посіла сьоме місце з оцінкою 11.400.

Усі результати чоловіків

  • Фінали другого дня: опорний стрибок, паралельні бруси, перекладина

Для Ігора Радівілова фінал у опорному стрибку став другим на етапі в Досі. Перед цим український гімнаст боровся за перемогу у вправах на кільцях, однак у підсумку став там лише шостим.

У опорному стрибку гімнаст виступив краще. Обидва стрибка Радівілова судді оцінили майже з однаковою оцінкою попри різницю у складності (перший - 6.0, другий - 5.6). Середній бал українця склав 14.774.

Проте виграти друге поспіль "золото" (саме з таким результатом виступив Радівілов на етапі в Осієку) українець не зміг. У фіналі український гімнаст поступився японцеві Хіденобі Йонекурі, який випередив його завдяки кращому виконанню програми - 15.016.

Читайте також: Україна виграла дві медалі на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Осієку

У фіналі вправ на паралельних брусах змагався Петро Пахнюк. І він зміг виграти медаль для України.

У порівнянні з етапом в Осієку, де Пахнюк отримав оцінку 12.833 за свій виступ, в Досі українському гімнасту вдалося успішно виконати складнішу програму (6.6) та отримати оцінку 15.000. Поступився українець лише турку Ферхату Аріджану, який виконав складнішу програму (7.0) з підсумковою оцінкою 15.566.

Для Пахнюка це перша нагорода на етапах Кубка світу в 2021 році. В Осієку український гімнаст змагався у фіналах, проте виграти нагороди не зміг.

Скільки медалей здобула Україна на етапі Кубка світу в Досі

  • "Золото": Діана Варінська (колода)
  • "Срібло": Анастасія Бачинська (різновисокі бруси), Ігор Радівілов (опорний стрибок), Петро Пахнюк (паралельні бруси)

Діана Варінська - єдина українська спортсменка, що вигравала медалі на усіх чотирьох етапах Кубка світу. Перед "золотом" у Досі вона виграла чотири срібні нагороди - різновисокі бруси (Варна), вправи на колоді та вільні вправи (Каїр), вправи на колоді (Осієк).

Як виступила Україна на етапах Кубка світу-2021

  • Варна: 4 "золото" + 1 "срібло" + 0 "бронза"
  • Каїр: 5+2+4
  • Осієк: 1+1+0
  • Доха: 1+2+0
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів