Боксер з Одещини став срібним призером чемпіонату Європи

Боксер з Одещини став срібним призером чемпіонату Європи Фото: НОК

Боксер із села Андріївка Білгород-Дністровського району Максим Молодан завоював "срібло" на чемпіонаті Європи (U-22), який відбувся в італійському місті Розетто-дельї-Абруцці. Про таке повідомили у пресслужбі НОК Одеської області.

Там розповіли, що Молодан виступав у категорії "до 69 кг", яка була наймасовішою у цьому змаганні – 31 спортсмен.

На шляху до фіналу боксер з Одещини переміг ісландця Кадрі Емінссона – 5:0, Сархана Алієва з Азербайджану – 5:0, данця Себастьян Тертеряна – 5:0 та італійця Джанлуіджі Малангу – 3:2.

Боксер з Одещини став срібним призером чемпіонату ЄвропиФото: НОК

У фінальному поєдинку Максим Молодан змагався з російським спортсменом Іваном Ступіним. За рішенням суддів, Молодан переміг росіянина з рахунком 29:28, 29:28, 27:29, 29:28, 29:28, однак збірна Росії подала протест. Розглянувши протест, комісія змінила рішення та віддала перемогу Ступіну.

У пресслужбі зазначили, що всього збірна України на чемпіонаті Європи (U-22) завоювала 11 медалей, серед них одне "золото", п'ять срібних медалей та п'ять бронзових. У підсумку українці посіли друге місце за кількістю нагород та третє за кількістю балів. Загалом у Чемпіонаті Європи брали участь 285 боксерів з 41 країни Старого Світу.