Міська спартакіада з баскетболу відбулась у Сумах

У спортивний залі Сумського машинобудівного коледжу змагались команди студентів закладів вищої освіти І-ІІ-го рівнів акредитації. Участь у міській спартакіаді взяли 4 команди.

"Проводяться змагання серед коледжів міста Суми. Сьогодні у нас беруть участь команди машинобудівного коледжу та медичного коледжу. Вони борються за перше місце ", - розповів головний суддя змагань Ігор Дунаєвський.

Обидві команди у цьому турнірі раніше не знали поразок. “Медики” святкували перемоги над командами будівельного коледжу та Сумського коледжу харчової промисловості Національного університету харчових технології. “Машинобудівники” перемогли “харчовиків” та “будівельників”.

У першій чверті матчу за “золото” міської спартакіади перемогу святкували студенти медичного коледжу - 17:16. У другій команда машинобудівного коледжу відігралась, і вийшла вперед на одне очко - 31:30. Третя чверть матчу сильнішого не виявила - 50:49 на користь машинобудівного коледжу. В останній вперед пішли “медики”, але “машинобудівники” під кінець гри наздогнали суперників, і на останніх секундах матчу реалізували один з двох штрафних, який і приніс їм перемогу - 63:62. Перемогу команді машинобудівного коледжу приніс Дмитро Нагорний:

"Команда - це, як сім'я. Треба впевнено вкладатися в кожен кидок, вірити що ти допоможеш команді. Якщо нічого не буде, будемо сваритися, - то нічого не вийде. Треба вірити в себе і бути сильними ".

Після завершення матчу комнада “машинобудівників” отримала “золотий” кубок міської спартакіади, медиків - “срібний”.

В останньому матчі міської спартакіади серед команд закладів вищої освіти І-ІІ-го рівнів акредитації студенти Сумського коледжу харчових технологій обіграли з рахунком 38:27 команду будівельного коледжу і здобули “бронзу”.