Хмельницькі поліцейські змагатимуться за Кубок Голови Нацполіції з міні-футболу

Хмельницькі поліцейські змагатимуться за Кубок Голови Нацполіції з міні-футболу оригінал

24-25 червня на Кіровоградщині пройшли зональні змагання за вихід у фінал Кубку Голови Нацполіції з міні-футболу. Участь у відбірковому етапі взяло 6 команд, серед яких і команда ГУНП в Хмельницькій області. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області .

Змагання поліцейських серед шістьох збірних команд ІІ-ї групи розпочалися 24 червня. У відбірковому етапі протягом двох днів змагалися шість збірних команд із Хмельницької, Вінницької, Одеської, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей.

25 червня вітали переможців та призерів. Команда «Динамо ГУНП» підтвердила свій статус фаворитів, посівши перше місце.

Кращим воротарем турніру визнали Владислава Ліпчинського із Хмельницького райуправління поліції. А кращим польовим гравцем команди «Динамо ГУНП» став інструктор з особистої безпеки тренінгового центру ГУНП Павло Середюк.

Хмельницькі поліцейські змагатимуться за Кубок Голови Нацполіції з міні-футболу.оригінал

Команда поліції Хмельниччини стала переможцем відбіркових змагань на Кубок Голови Нацполіції з міні-футболу.