У чоловічій гандбольній Суперлізі відбувся заключний матч 14 туру чемпіонату України

Після припинення повноцінного фінансування керівництвом ПрАТ «Запоріжтрансформатор» багаторазового переможця та призера чемпіонатів України, «ЗТР» буде догравати сезон молодими гравцями з фарм-клубу.

До колишніх гравців «ЗТР-Буревісника», котрий офіційно знятий з турнірної дистанції, наразі підключено лише двоє досвідчених гандболістів. Це – розігруючий Денис Ісанчук та воротар Антон Дерев’янкин.

«Спасибі і Денисові і Антонові, котрі нам допомагають. Молоді значно легше, коли поруч є такі грамотні гравці із величезним досвідом. На цих двох хлопців дійсно можна покластися, і котрі можуть у важкі хвилини взяти гру на себе. Сьогодні насправді так і сталося, і за це їм особлива вдячність!», - каже головний тренер гандбольного клубу «ZTR» Віталій Андронов.

головний тренер гандбольного клубу «ZTR» Віталій Андронов

Саме завдяки надійній грі Антона Дерев’янкина «ZTR»-у вдалося зупинити стартовий спурт «Донбасу». Після рівного початку дружина Івана Фучеджі почала поступово відриватись у рахунку, але закріпитись у комфортній різниці у результаті гостям не вдалося. Після першої половини перевага «Донбасу» складала 4 м’ячі – 15:11. Такий самий розрив тримався значною мірою і по перерві, але молодь «ZTR»-у тричі нівелювала відставання, скорочуючи рахунок до мінімуму. В останнє це сталося на заключних хвилинах зустрічі. Проте завдяки більш виваженим діям «Донбас» зберіг переможний результат на табло. У підсумку перша поразка «ZTR»-у від дончан, починаючи з весни 2002 року – 28:29.

“Практично була велика перерва. Хлопці скучили за офіційними матчами. Так, у нас були кубкові зустрічі, але за напруженням вони не можуть зрівнятись із матчами чемпіонату, котрих ми не грали майже півтора місяці. Сьогодні обидві команди проявили характер і навіть незважаючи на велику кількість браку, гра видалась цікавою та непередбачуваною», - розповідає тренер гандбольного клубу «Донбас» Микола Шарко.

тренер гандбольного клубу «Донбас» Микола Шарко

«Ми могли сьогодні і виграти, але напевне це було дещо неправильно по відношенню до «Донбасу», котрий все одно зараз більш збалансований. Можливо нас трохи сьогодні недооцінили, але в цілому результат непоганий, і я сподіваюсь, що надалі будемо грати більш якісніше. А суперники на нас будуть більше налаштовуватись», - підкреслив головний тренер гандбольного клубу «ZTR» Віталій Андронов.

Після звітної гри остаточно визначилась провідна четвірка команд, котра поведе боротьбу безпосередньо за нагороди. Це «Мотор», «ЗТР», «Донбас» та «Одеса». Суперники зіграють у два кола, а потім завдяки матчам серії плей-офф визначать переможців та призерів сезону 2019/20.