Херсонський боксер став срібним призером чемпіонату Європи з боксу

Вихованець Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи "Україна", Максим Галінічев став срібним призером чемпіонату Європи з боксу до 22 років.

Про це повідомляють на сайті Херсонської обласної ради.

На чемпіонаті Європи Максим Галінічев виступав в складі чоловічої Національної збірної України. Спортсмен провів 4 поєдинки та в трьох з них отримав перемогу. Фінальний бій відбувся 24 червня, супротивником херсонського боксера був спортсмен з Росії.

За рішенням суддів чемпіонату, перемога дісталась супротивнику.

"Максим відмінно проявив себе на чемпіонаті. Але, на жаль, не завжди все залежить від боксера та тренера. Для нас Максим – чемпіон, тому і зустрічатимемо його з першості Європі – відповідно", - прокоментував президент Херсонської організації Федерації боксу України Олександр Трутнєв.