17-річна Бачинська виграла "срібло" в перший день етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики в Досі twitter.com/flipflytumble

Перший день фіналів на етапі Кубка світу.

Четвертий етап Кубка світу зі спортивної гімнастики проходить у столиці Катару Досі. Він проходить майже через два тижні після змагань у Осієку, на яких Україна виграла дві медалі.

Продовжує виступи на Кубку світу і збірна України. Як і на хорватському етапі, на ньому виступили Ігор Радівілов, Євген Юденков і Петро Пахнюк, а також Анастасія Бачинська та Діана Варінська.

У перший день фіналів українці стали найкращими лише в одній дисципліні - в різновисоких брусах Анастасія Бачинська виграла "срібло".

Усі результати жінок

• Фінали першого дня: опорний стрибок, різновисокі бруси

Українки у перший день фіналів змагалися лише у різновисоках брусах. Проте у фінал змогли пройти обидві українські гімнастки - і Діана Варінська, і Анастасія Бачинська.

Бачинська розпочала виступи другою і показала програму з оцінкою в 13.433 бали. При цьому складність програми Анастасії не була максимальною - її судді оцінили в 5.8.

Діана Варінська виступала слідом за Бачинською, однак не змогла поборотися за медаль через падіння. Українка показала у фіналі результат за виконанням (7.200) і лише завдяки складності програми змогла посісти четверте місце.

Для Бачинської це "срібло" стало другою нагородою на етапах Кубка світу в 2021 році. На першому етапі, який відбувся у Варні, 17-річна гімнастка здобула "золото" у вправах на колоді.

Усі результати чоловіків

• Фінали першого дня: вільні вправи, вправи на коні та кільця

Ігор Радівілов пройшов у фінал вправ на кільцях. У кваліфікації Радівілов показав четвертий результат, а тому намагався поборотися за нагороду, хоча мав досить іменитих суперників.

У фіналі вправ на кільцях змагалися олімпійські чемпіони Елефтеріос Петруніас та Артур Дзанетті, а також чемпіон світу Ібрагім Чолак. Усі вони випередили Радівілова у фінальному виступі.

Радівілов розпочав виступ другим після бразильця Кайо Соузи. Обидва гімнасти виконали складну програму з оцінкою 6.0.

У підсумку Радівілов показав лише шостий результат - крім фаворитів, його випередили також бразилець Соуза і іранець Махді Ахмад Конані. Перемогу здобув Петруніас з оцінкою в 15.500.

Змагався у фіналі і Петро Пахнюк. 29-річний гімнаст виступив у вільних вправах. У кваліфікації Пахнюк виконав програму з оцінкою 14.000, однак у фіналі виступив гірше, хоча й посів ту ж сьому позицію - 13.633.

• У неділю, 25 червня, відбудуться ще п'ять фіналів, українці змагатимуться в чотирьох. У жіночих фіналах Анастасія Бачинська та Діана Варінська виступлять у вільних вправах та вправах на колоді. У чоловічих фіналах Ігор Радівілов боротиметься за медаль в опорному стрибку, а Петро Пахнюк - на брусах.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів