Прем’єра серіалу "Століття Якова" на UA: КУЛЬТУРА

Прем’єра серіалу "Століття Якова" на UA: КУЛЬТУРА

Прем’єра серіалу "Століття Якова" на UA: КУЛЬТУРА

У понеділок, 28 червня, о 17:45 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА відбудеться прем’єра українського драматичного мінісеріалу "Століття Якова". Телеканал UA: КУЛЬТУРА покаже одразу всі чотири серії. Серіал є екранізацією однойменного романа письменника Володимира Лиса, який є лауреатом премії "Коронація слова".

Події серіалу розгортаються паралельно у минулому та сьогоденні. Звичайному волинянину Якову Меху має виповнитися 100 років. За довге життя Яків встиг побачити все: він пройшов війну, пережив всі радощі та прикрощі любові, пізнав справжню дружбу та людську підлість.

Він всього лиш хотів збудувати своє щастя, натомість йому довелося жити в часи великих історичних змін. Напередодні свого ювілею Яків згадує своє непросте, проте цікаве минуле, а перед глядачами відкривається картина життя цілого народу.

У телесеріалі зіграли відомі українські актори театру та кіно. Роль літнього Якова виконав заслужений артист України Станіслав Боклан, а молодого — заслужений артист України Роман Луцький. Також у серіалі зіграли відомі акторки Наталія Доля, Ганна Топчій, Людмила Загорська та інші.

Дивіться серіал "Століття Якова" 28 червня о 17:45 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, на сайті та у мобільному застосунку suspilne.tv.

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА щотижня показує якісні українські й зарубіжні фільми.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше