100 китайських реперів записали пісню, яка прославляє комуністичну партію

100 китайських реперів записали пісню, яка прославляє комуністичну партію

100 китайських реперів записали пісню, яка прославляє комуністичну партію

У мережі з'явився 15-хвилинний патріотичний трек під назвою "100%", в записі якого взяли участь понад 100 китайських реп-виконавців. Сингл присвячений сторічному ювілею з дня заснування Комуністичної партії Китаю. Про це повідомляє Vice.

У композиції розхвалюється стрімкий розвиток Китаю і досягнень комуністичної партії в усіх сферах життя, зокрема в армії, інтернет-технологіях, спорті, освіті тощо. У записі треку взяли участь популярні місцеві репери Jiang Yunfei й Trouble.Z, а також менш відомі виконавці, такі як Lil Duck, Octopus і Break D.

Пісню випустила Шеньчженська компанія HipHop Fusion, що займається просуванням національної хіп-хоп культури. За словами засновника ComeLee, компанія запропонувала реперам записати кілька рядків про успіх Китаю, і цей заклик був зустрінутий з великим ентузіазмом, попри те, що робота була неоплачуваною. Він також додав, що пісня, в якій залучено 100 виконавців, може стати "новаторською роботою у світовій історії музики".

У тексті є фрази: "Не важливо, Гонконг це або Тайвань, ми всі нащадки дракона" і "Наші космічні кораблі борознять небо, новий Китай повинен блищати". Колись реп і хіп-хоп у Китаї був під цензурою, але тепер влада часто співпрацює з музикантами, щоб через них впливати на молодь.

ComeLee уточнює, що західний хіп-хоп часто фокусується на несправедливості в суспільстві, а китайські репери використовують цей жанр, щоб висловити щиру вдячність країні, в якій живуть.

"Уряд і державні ЗМІ модернізують пропаганду таким чином, щоб це дійсно привертало користувачів мережі та особливо молодь", – сказав у коментарі VICE дослідник китайських ЗМІ та політики з Мічиганського університету Шен Цзоу.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше