Мова, література, історія, біологія: учасники ЗНО отримали результати з чотирьох предметів

Мова, література, історія, біологія: учасники ЗНО отримали результати з чотирьох предметів

Мова, література, історія, біологія: учасники ЗНО отримали результати з чотирьох предметів
pexels

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання отримали результати іспитів з чотирьох предметів: української мови та літератури, історії України і біології. Наразі випускники отримали майже результати майже з усіх предметів: 26 червня мають оголосити бали за іспит з географії.

"Сьогодні, 25 червня, на інформаційних сторінках учасників розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з української мови, української мови і літератури, історії України та біології. Учасники можуть також завантажити картки результатів і сканкопії бланків відповідей із цих предметів", — повідомили у центрі оцінювання якості освіти.

Як відзначається, учасники ЗНО, які цього року складали тест з української мови і літератури, отримали два результати ЗНО за шкалою 100-200 балів: з української мови і з української мови та літератури: вони зможуть використовувати обидва результати, залежно від умов вступу.

В УЦОЯО також повідомили, що поріг склав/не склав з української мови та літератури подолали 204 618 учасників, з української мови — 267 400, з історії України — 163 530, з біології — 79 552.

Найвищий бал — 200 — з української мови та літератури отримали 0,002% учасників, з української мови — 0,01%, з історії України — 0,01%, з біології — 0,14%.

З дня оголошення результатів за кожним предметом учасники також можуть подати апеляцію на результати.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 29 червня до 16 липня 2021 року. Результати додаткової сесії мають оголосити до 23 липня 2021 року.

Що відомо

  • Міністерство освіти та науки опублікувало відеороз'яснення того, які прохідні бали потрібні для вступу до вищих навчальних закладів під час вступної кампанії-2021.
  • В Україні 21 травня розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання-2021. У першому тестуванні з хімії взяли участь 9885 осіб, що становить 77,6% від загальної кількості зареєстрованих.
  • У Міносвіти повідомили, що додаткова сесія зовнішнього незалежного тестування у 2021 році відбудеться з 29 червня по 14 липня.
  • 18 травня в Україні завершилася реєстрація на додаткову сесію ЗНО.
  • Міністерство освіти та науки України опублікувало наказ про затвердження умов вступної кампанії на 2021 рік. Вона розпочнеться в липні, більшість абітурієнтів зможуть подати заяви через інтернет.
  • Міністерство освіти та науки оприлюднило покрокову інструкцію для вступників, які проживали та навчалися на тимчасово окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей або населених пунктів на лінії зіткнення.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок