Українка Коростильова виграла "бронзу" на Кубку світу зі стрільби з пневматичного пістолета

Українка Коростильова виграла "бронзу" на Кубку світу зі стрільби з пневматичного пістолета

Українка Коростильова виграла "бронзу" на Кубку світу зі стрільби з пневматичного пістолета ISSF

Перша особиста нагорода українки в кар'єрі.

Збірна України здобула першу нагороду на Кубку світу з кульової стрільби, що проходить у чеському Осієку. 37-річна Юлія Коростильова виграла "бронзу" у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів.

На шляху до фіналу українська спортсменка пройшла кваліфікацію, показавши сьомий результат - 575 очок. Для боротьби за медалі Коростильова мала "перестріляти" кількох іменитіших суперниць - зокрема срібну призерку Ріо-2016 росіянку Віталіну Бацарикшину, 3-разову призерку Кубка світу Антоанету Костадінову, а також чемпіонку Європи-2021 Каріну Віммер.

У підсумку Коростильова змогла показати кращий результат за росіянку. Вона вибила 216.8 очок, у той час, як Бацарикшина - 198.

Результату української спортсменки вистачило для здобуття бронзової нагороди. У боротьбі за "золото" Костадінова випередила Віммер.

Кубок світу з кульової стрільби. Пневматичний пістолет (10 метрів)

  1. Антоанета Костадінова (Болгарія) - 240.0
  2. Каріна Віммер (Німеччина) - 237.5
  3. Юлія Коростильова (Україна) - 216.8

Це перша особиста нагорода Коростильової на рівні етапів Кубка світу. І третя нагорода загалом у 2021 році.

Усі нагороди Юлії Коростильової у 2021 році

Крім цього, Коростильова є чемпіонкою Європи з пневматичного пістолету в 2004 та 2007 роках (командний залік). У команді вона також здобувала бронзу на Євро в 2003, 2008 та 2009 роках.

Що далі

  • Юлія Коростильова виступить у командній стрільбі з пневматичного пістолета. Разом із Поліною Колесніковою та Надією Шамановою вони подолали перший раунд кваліфікації.
  • Другий раунд кваліфікації відбудеться у п'ятницю, 25 червня (початок - о 13:00 за Києвом).
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів