Новий рекорд: в Україні за добу щепили понад 96 тисяч людей

Новий рекорд: в Україні за добу щепили понад 96 тисяч людей

Новий рекорд: в Україні за добу щепили понад 96 тисяч людей
УНІАН

В Україні встановили новий рекорд щеплень проти COVID-19 з початку вакцинальної кампанії. Так, за добу 24 червня щепили понад 96 тисяч людей, одну дозу отримали 40 970 людей, повністю щеплені – 55 210 людей.

Як повідомили в Міністерстві охорони здоров'я, протягом доби працювали 656 мобільних бригад, 1,2 тисячі пунктів щеплення та 24 центри вакцинації.

Станом на 24 червня до листа очікування вакцинації від COVID-19 записались 736 600 людей.

Від початку вакцинальної кампанії щеплено 1,83 мільйона людей, з них отримали першу дозу – 1 834 969 людей, повністю імунізовані та отримали дві дози – 490 376 осіб (із них двоє осіб отримали одну дозу закордоном). У МОЗ зазначили, що загалом проведено 2 325 345 щеплень.

Що відомо

  • З 29 травня 2021 року в Україні запустили перші центри масової вакцинації населення проти COVID-19. У них вакцинують як тих, кого попередньо запросили на щеплення телефонним дзвінком чи повідомленням, так і за іншою чергою усіх охочих, яким ще не надійшло запрошення, але які є в листі очікування. Пріоритет надається літнім людям. Перший відкрився у столичному Міжнародному виставковому центрі в Києві.
  • В Україні розпочався четвертий етап вакцинації від COVID-19. Під час нього щеплять людей старше 60 років, а також людей віком 18-59, які мають супутні захворювання, ув’язнених та персонал закладів позбавлення волі та слідчих ізоляторів.
  • ЮНІСЕФ очікує, що 20% населення України буде щеплено вакцинами, отриманими від глобальної ініціативи COVAX. Водночас у фонді закликали продовжити рутинну вакцинацію від інших хвороб.
  • Україна належить до країн із високим ризиком затяжного формування колективного імунітету і може набути його лише у 2023 році. Це пов'язано з дефіцитом вакцин і низькими темпами вакцинації.

Читайте також

Чим небезпечний штам коронавірусу "Дельта". Пояснюють імунологи

Які штами COVID-19 найнебезпечніші та як від них захиститися. Пояснює ЦГЗ

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок