На Хмельницькій АЕС вироблятимуть медичний кисень для лікарень регіону

На Хмельницькій АЕС вироблятимуть медичний кисень для лікарень регіону

На Хмельницькій АЕС вироблятимуть медичний кисень для лікарень регіону

Хмельницька АЕС пройшла усі етапи підготовки до виробництва медичного кисню та може постачати його до лікарень регіону розташування. Про це інформують на офіційному сайті енергокомпанії.

Компанія вирішила опрацювати можливість виробництва та постачання медичного кисню до лікувальних закладів у разі потреби. Були розроблені заходи для одержання відповідних дозволів на виробництво та реалізацію кисню медичного.

Для подальшої діяльності був розроблений повний комплект необхідних документів, а персонал пройшов відповідне навчання.

Після обстеження водно-радіохімічної лабораторії хімічного цеху ХАЕС остання отримала свідоцтво про атестацію лабораторії, яка визначатиме якість виробленого кисню. Лабораторію атестовано на три роки.

Ліцензійною комісією Державної служби України з лікарських засобів роведено обстеження та вирашено надати Хмельницькій АЕС ліцензіюна провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів.

За результатами експертизи та заключення Державного експертного центру МОЗ України, Хмельницька АЕС отримала обов’язкове реєстраційне посвідчення на лікарський засіб – кисень медичний.

Це дозволяє ХАЕС виробляти та постачати кисень медичний до закладів охорони здоров’я. За словами заступника генерального директора ХАЕС з якості та управління Олександра Годнєва, найближчим часом усі необхідні документи для співпраці з лікарнями регіону будуть розміщені на веб-сайті. Передбачається, що ХАЕС постачатиме кисень медичний для закладів охорони здоров’я із 99% знижкою. Таке рішення прийнято керівництвом Компанії.

Читайте також

- Від Сарматського моря до Виноградського: чим цікавий краєзнавчий музей на Хмельниччині

- Літні табори: як і де на Хмельниччині оздоровлюються діти

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди