Троє випускників Херсонського фізико-технічного ліцею набрали найвищі бали ЗНО

Троє випускників Херсонського фізико-технічного ліцею набрали найвищі бали ЗНО

Троє випускників Херсонського фізико-технічного ліцею набрали найвищі бали ЗНО

Дев'ять херсонських випускників отримали 200 балів на зовнішньому незалежному оцінюванні, троє з них навчалися у ФТЛ.

Випускники фізико-технічного ліцею Олег Кіпрік і Данило Резник – однокласники. Обидва склали іспит з фізики на відмінно, у Данила до того ж максимальні 200 балів за ЗНО з математики.

Данило Резник розказує, як йшовши на ЗНО з фізики, розумів і вірив, що отримає 200 балів.

"Коли я побачив 200 балів із математики, я спочатку і не повірив. Я оновлював сторінку один раз, другий раз, а 200 все залишалось", - пригадує хлопець.

Олег Кіпрік розповів, як вночі відкривав свій особистий кабінет, коли побачив результат, то був дуже радий.

"Коли тільки побачив завдання ЗНО, я здивувався, бо вони не такі були складні, на мій погляд. Я коли навчався в ліцеї, то ми розв’язували складні завдання", - розповів Олег.

Найвищий результат за тестування з математики отримав і Дмитро Прокопюк. Хлопець розказує, що пропрацьовував за допомоги різних тренажерів, посібників ті теми, які я не дуже пам’ятав.

"Я хотів закріпити для ЗНО. Також я дуже сильно працював у ліцеї, за допомоги того матеріалу, який нам давали на парах", - каже Дмитро.

Вчителі говорять, були впевнені, що у підсумкових випробуваннях їх учні отримають хороші результати.

Ольга Гудименко - вчителька математики, про учнів говорить, що вони дуже працьовиті.

"Якщо учням дано завдання 1 тест, то Резник проходить 3 тести. Теж саме Дмитро. Ніколи не залишають ні одного завдання, щоб вони не зрозуміли. Дуже багато вони вдома працювали – це натхненна праця. Навіть дистанційне навчання їм не заважало", - розказує вчителька.

Віра Карпенко - вчителька фізики, розповідає, що Данило Резник - переможець Олімпіад.

"Він у нас переможець Малої академії наук. Данило Резник – він мріяв взяти ось цю вершину. Він цього досяг. Я дуже рада за нього. Олег може десь потаємно мріяв про це, але про це він скромнічав і не говорив, але наскільки він працьовитий і відносився до всього з такою віддачею, що я їм заздрю", - продовжує Віра Карпенко.

Данило Резник планує вступати до Київського політехнічного інституту ім. Сікорського на факультет прикладної математики. Олег Кіпрік поїде на навчання до Польщі. Хлопець мріє стати програмістом. З комп’ютерними технологіями хоче пов’язати своє майбутнє і Дмитро Прокопюк.

Данило Резник набрав 200 балів на ЗНО з фізики та математики.

"По-перше, треба чітко розуміти свою мету. Кожного дня, коли немає сил, коли ти приходиш додому і хочеш подивитися серіал, поспати чи ще щось, то потрібно розуміти, що треба працювати, щоб взяти ті самі 200 балів. Потрібно кожен день себе надихати й мотивувати", - говорить Данило Резник.

Дмитро Прокопюк набрав 200 балів на ЗНО з математики. Хлопець говорить, що не треба відкладати все на останній момент або навіть на останні місяці. Треба готуватися систематично протягом останнього року або навіть двох років, тобто треба постійно робити завдання.

Олег Кіпрік набрав 200 балів на ЗНО з фізики. За його словами треба вірити в себе, поважати себе. Самодисципліна дуже важлива.

Результати випускників підтверджують, що отримати високі бали на тестуванні можна і під час дистанційного навчання, - говорить директор Херсонського фізико-технічного ліцею.

"В нас є 12 людей з математики та 10-11 людей з фізики, які теж мають 12 балів, тобто в них оцінки вище 180 балів", - каже Микола Бабенко.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди