VovaZiLvova: Найближчим часом почну випускати пісні частіше

VovaZiLvova: Найближчим часом почну випускати пісні частіше

VovaZiLvova: Найближчим часом почну випускати пісні частіше

З початку 2021 року VovaZiLvova написав п'ять пісень, оприлюднюючи їх щомісяця, і обіцяє на цьому не зупинятися. Про свою нову пісню, творчу плодовитість та плани на майбутнє співак розказав в ефірі "Радіо Промінь".

Пор останню пісню "Моя Мала То Є Мій Бро"

Я написав "Моя Мала То Є Мій Бро" півтора роки тому, взимку 2019-го року. В січні ми зібралися у Львові компанією гарних людей, щоб пописати музику: Макс Пташник, Іван Збараський, Фразенко, побратим з Луцька Юра Кльоц, Тарас Сватула і моя дружина ВсюдиСвоя. Хотіли ще кликати Марину Круть, але так і не покликали. Але на наступний раз точно покличемо! Словом, написав цю пісню півтора роки тому і ось вона дочекалася свого часу.

Я стараюся себе не обмежувати тільки піснями на глибші теми із важливішими питаннями. Хоча, зрештою, що може бути важливішим ніж стосунки однієї людини з іншою? Намагаюся собі виклики ставити, бо для мене пісні оці інакші, про які ти згадуєш, це зона комфорту. Мені цікавіше, мені легше, мені зручніше їх створювати. Але я вирішив, що треба і відпочивати від таких пісень. Інколи хочеться, щоб на фоні просто грала якась музика і вона була українською мовою, адекватна, сучасна, сонячна.

Відео до пісні зробив мій давній колаборатор і побратим Саша Швець, компанія ZОО Cinema. Ми знімали з ним перше відео п'ятнадцять років тому на пісню "Мій район - Сихів". І от зараз зняли ще одне відео, одинадцяте, здається. І "Шаленію" з ним також знімали, де, якщо пам’ятаєш, була така геніальна задумка – тільки я і моя мала, "мій бро", по плечі голі і чорний фон за нами, і більше нічого.

Про життя в США

Ми з дружиною вирішили жити на дві країни. Зараз я в Україні, але наприкінці вересня планую летіти в Америку.

Про альбом і нові пісні

В мене колись виходило дві збірки. Одна навіть ще на компакт-дисках у 2007-у. А інша вже в інтернеті в 2011-му. В голові витають думки стосовно того, щоб зробити третю збірку. І якщо таке відбудеться, то пісень, записаних з іншими музикантами, буде багато. А з ким вони будуть? З усіма, хто захоче застрибнути в таку історію. Я писав про це артисту під нещодавно оновленим псевдонімом "Хлопець", я писав про це артисту Ромі Майку. З Максом Пташником у нас є класна пісня, як результат отих творчих сесій півтора роки тому. Ще я відкрив завдяки Ромі Майку прекрасну групу Blat.

Всіх, кого цікавить сучасна, адекватна, весела, нестандартна українська музика, всіх відправляю до гурту Blat. Для мене це відкриття року.

Моя справа полягає в тому, щоб робити музику, яка надихатиме, тішитиме і спонукатиме людей до якогось внутрішнього росту. Якщо кожен з нас буде робити свою справу так, як я намагаюся робити свою, то, мені здається, ми житимемо в набагато кращій країні, зокрема, і в набагато кращому світі загалом. Тому я роблю музику, намагаюся робити її багато. З минулої осені випускаю по синглу, тобто пісня і кліп, в місяць. Є варіант, що найближчим часом почну випускати ще частіше. Можливо це не будуть кліпи, можливо будуть лірик-відео або муд-відео. Але планую випускати музики ще більше. І таким чином вноситиму свою посильну лепту в те, щоб рухати це життя, бо в нас лише один шлях – тільки вперед, тільки вгору.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше