Вусатий фанк: у Reface тепер можна стати героєм української естради 70-х

Вусатий фанк: у Reface тепер можна стати героєм української естради 70-х

Вусатий фанк: у Reface тепер можна стати героєм української естради 70-х

У мобільному застосунку Reface тепер з'явилася можливість стати героєм української естради 70-х. Цей ефект під'єднали на честь прем’єри документального фільму "Вусатий фанк".

Як повідомляє видання platfor.ma, для цього треба просто зробити селфі й скористатися вкладкою "Рідненькі" в додатку. Крім героїв кіно там також доступні для заміни й сучасні українські зірки.

Документальний фільм "Вусатий фанк" досліджує Золоту епоху української музики 70-х років. Його прокат стартував в кінотеатрах України 24 червня.

Картина розповідає про становлення оригінальної музичної сцени в Українській РСР, синхронізованої зі світовими тенденціями. Через спогади музикантів та кадри хроніки глядачів знайомлять з історією цього феномену та гуртів "Смерічка", "Світязь", "Арніка", "Кобза, "Візерунки Шляхів", "Березень", "Дзвони", "Водограй" та інші.

Що відомо

  • Фільм "Вусатий фанк" переміг у відборі Державного агентства України з питань кіно та отримав фінансову підтримку в розмірі 1,7 млн гривень.
  • Сценарій до картини написав музичний журналіст Віталій Бардецький, а режисером виступив Олександр Ковш, колишній менеджер гуртів "Скрябін" та "Океан Ельзи".
  • Український застосунок Reface, який має понад 135 мільйонів завантажень по всьому світу, дає змогу замінити своїм селфі обличчя знаменитостей на відео.

Читайте також

Руся. Історія першої поп-співачки незалежної України

Ігор Білозір. Святий вогонь української пісні, який згас 20 років тому

7 українських зірок естради, яких соромно не знати

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше