Еліна Світоліна у напруженій боротьбі програла у другому колі турніру в Істборні AP

Підготовку до Вімблдону українка закінчила вже за підсумками другого раунду.

Еліна Світоліна вилетіла з турніру в британському Істборні за підсумками другого раунду. Українська тенісистка програла представниці Казахстану Єлєні Рибакіній.

В основній сітці турніру в Істборні змагалися дві українки - Світоліна та Марта Костюк. 18-річна Костюк вилетіла з трав'яного турніру в першому раунді, хоча перед цим пройшла кваліфікації. Світоліна у друге коло вийшла, здобувша вольову перемогу над іспанкою Паулою Бадосою.

Матч проти Єлєни Рибакіної став для першої ракетки України другим. У вересні 2020-го тенісистки зустрічалися між собою на Ролан Гаррос - тоді Світоліна змогла в трьох сетах перемогти суперницю.

В Істборні Світоліна переломити хід подій у матчі не змогла. І покинула трав'яний турнір за підсумками двох сетів.

У першому сеті Світоліна та Рибакіна грали надійно під час геймів на власних подачах. Проте українка схибила під час дев'ятого гейму: представниця Казахстану заробила брейк-поїнт на подачі Еліни та ним скористалася. А наступний гейм забрала, не віддавши жодного очка українці.

На початку другої партії Світоліна мала можливість вийти вперед - два брейк-поїнти за рахунку 1:0. Однак Рибакіна їх відіграла, зрівняла рахунок, а потім вийшла уперед, зробивши брейк на подачі українці.

Ще одну можливість Світоліна отримала за рахунку 3:4 - українка вела 40:0. Рибакіна змогла зрівняти рахунок і навіть була близькою, щоб забрати непростий гейм, однак українка з шостої спроби зробила брейк.

Однак у наступному ж геймі Світоліна дозволила Рибакіній зробити брейк у відповідь! Після цього тенісистки довели справу до тай-брейку, де перемогу здобула представниця Казахстану.

Матч між тенісистками тривав 1:39 години. Рибакіна реалізувала 50% брейк-поїнтів, у той час як Еліна - усього 22%.

WTA. Істборн. Друге коло

Єлєна Рибакіна (Казахстан) - Еліна Світоліна (Україна, 2) 2:0 (6:4, 7:6)

Що означає ця поразка для Світоліної

• Світоліна вдруге поспіль вилетіла в другому колі трав'яного турніру. На змаганнях у Берліні українка розпочала виступи саме з цієї стадії, однак програла у першому ж матчі.
  • Турнір в Істборні став останнім етапом підготовки для Світоліної. З 28 червня у Великій Британії розпочинається трав'яний Грендслем - Вімблдон.

• Попри виліт з одиночної сітки, Еліна Світоліна виступить в парі з Мартою Костюк в Істборні. Перший матч українки зіграють проти Алексі Гуарачі та Дезіре Кравчік.
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт