Олександр Положинський перевидав пісню своєї загиблої подруги

Олександр Положинський перевидав пісню своєї загиблої подруги

Олександр Положинський перевидав пісню своєї загиблої подруги Facebook Тартак

16 червня Олександр Положинський перевидав на цифрових музичних платформах пісню "Можливо” у виконанні своєї подруги Тетяни Канюки, яка загинула в автокатастрофі десять років тому. В ефірі радіо "Промінь" артист розповів, чому повернувся до тієї історії.

Таня загинула 16 червня 2011 року в аварії на Столичному шосе в Києві. Колись в музиканта з дівчиною були серйозні близькі стосунки, проте на той момент вони вже згасли, Таня збиралася виходити заміж. Але тоді, в час розквіту цих стосунків, Положинський написав і подарував дівчині пісню.

Таня на той момент співала в якійсь дівочій групі, але завжди мріяла про сольну кар'єру співачки – це і надихнуло музиканта написати пісню спеціально для неї, щоб вона мала щось у своєму особистому репертуарі.

Так склалося, що серйозною співочою кар'єрою Таня так і не зайнялася, але ту пісню – під назвою "Можливо" – вони записали та видали на збірці українських ліричних пісень "По-Вільно", яку продюсував Положинський.

Олександр Положинський перевидав пісню своєї загиблої подруги

Цього року виповнилося десять років з моменту Таніної загибелі й Сашку спало на думку, що потрібно оновити звучання музичної композиції. Він звернувся до свого друга і колеги Романа Сороки, з яким вони працюють над піснями проєкту "Був'є”. Рома підтримав ідею, зробив нове аранжування, звів.

Коли вже прийшов час викласти цю пісню на різних платформах, Положинський також вирішив змонтувати ліричне відео на основі Таніних фотографій, щоб люди могли не лише послухати Танін голос, а й подивитися, якою вона була.

"Підбирав фотографії, які відображали різноманітні Таніні емоції. Ну, і, звісно, велику її красу. Бо Таня була не тільки дуже світлою і доброю людиною, а й дуже гарною дівчиною”, – розповів Положинський в ефірі радіо.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше