Шалена розв'язка півфінального матчу НБА з переможним слемданком на останній секунді: відео AP

"Фінікс Санз" вирвали перемогу в другому матчі.

У НБА триває період Фіналів Конференції плей-оф раунду (це півфінали чемпіонату). На Заході за вихід у Фінал сезону змагаються "Лос-Анджелес Кліпперс" та "Фінікс Санз", на Сході - "Мілуокі Бакс" та "Атланта Хоукс".

Якщо серія на Сході ще не розпалася (матчі попереднього раунду тривала максимальну кількість поєдинків), то на Заході відбулися уже два поєдинки.

В обох на своєму майданчику перемогли "Санз". Перша перемога - 120:114, а от розв'язка другого матчу настала буквально на останній секунді.

"Фінікс" вигравав більшу частину матчу, але на останній хвилині дозволив "Лос-Анджелесу" вийти уперед. За 10 секунд до кінця "Кліпперс" вигравали "+1", лідер команди Пол Джордж отримав два штрафні кидки - але двічі промахнувся!

"Санз" отримали право на володіння за 8 секунд до кінця, провели атаку, але неточну, однак м'яч вийшов в аут від гравця "Кліпперс".

У "Санз" менше секунди на володіння, передача з ауту йде одразу на кільце, де ДеАндре Ейтон забиває переможний слемданк з сиреною - 104:103!

Відео переможного слемданку "Санз"

Відповідно, "Фінікс Санз" повели у серії проти "Лос-Анджелес Кліпперс" з рахунком 2:0.

Дивіться повністю кінцівку матчу "Санз" - "Кліпперс"

Дивіться також: Слемданк сезону в НБА - гравець "Кліпперс" Кавай забив зверху через дві руки суперника: відео
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів